Bitcoin opce CME: Služba spuštěna, jak to zapůsobí na cenu?

Růst bitcoinu nabral nečekaných otáček. Vyšplhal se o dalších 500 amerických dolarů a znovu získal hranici 8500 USD. Navíc přidal i dalších 200 a zabral zajímavých 8700. Na vině jsou pravděpodobně Bitcoin opce od společnosti CME

CME: Bitcoin opce na Wall Street Růst bitcoinu má nejspíše na svědomí otevření dalších investičních nástrojů pro velké zvířata z Wall Street. Když se podíváme na týdenní svíčky, ukáže se nám zajímavý pohled na to, jak se největší světové kryptoměně nyní daří. Může ale tento růst pokračovat dále?

Před rokem se jeden BTC obchodoval za 3000 USD. To bylo dno, na které si kryptoměna sáhla. Od té doby vidíme větší či menší růst. Na něm má největší podíl integrace do různých investičních nástrojů, jako jsou například opce.

Mohlo by vás zajímat: Máme se bát? Apple scanuje vaše fotky. Hledá dětskou pornografii

U kryptoměn se pohyb nedá téměř nikdy správně určit. Nicméně jak běží čas, cena se stabilizuje a zdá se, že dny, kdy kryptoměna skákala o desítky procent jsou již pryč.

Možná i proto se společnost CME rozhodla spustit možnost opcí, přesně řečeno papírových opcí. Těm se také někdy říká opce falešné.

Opce fungují na principu toho, že si aktivum předplatíte, ale ve výsledku ho koupit nemusíte. Velmi zjednodušeně si koupíte lístek v řadě a pokud se rozhodnete koupit, možnost dobré ceny se naskytne vždy.

Originální článek Bitcoin opce CME: Služba spuštěna, jak to zapůsobí na cenu? pochází z webu CryptoSvet.cz .