Wall Street Memes získal v předprodeji už přes 25 milionů dolarů – Tradeři predikují cenový růst

Obliba meme coinů mezi širokou veřejností nebere konce. A tak není divu, že na trh přicházejí stále nové a nové meme coiny, kteří se snaží přinést do světa kryptoměn něco nového a zároveň i pobavit svou fanouškovskou základnu. Nejinak je tomu i u krypto projektu Wall Street Memes, který si získal značnou pozornost jak široké veřejnosti, tak i investorů.

Wall Street Memes hit předprodejů

Wall Street Memes je nový meme coin zaměřený na komunitu, který v současné době mohou stále investoři koupit v předprodeji. Navzdory intenzivní konkurenci mezi meme coiny dokázal získal za pouhých pár měsíců ve svém předprodeji více než 25 milionů dolarů, což podtrhuje silnou podporu jeho komunity.

WSM-náhled

Tvůrci projektu $WSM stojí i za známou kolekcí Wall St Bulls NFT, která se vyprodala během 30 minut od svého uvedení na trh. Začátek Wall Street Memes je ovšem spojen se ságou GameStop. Jeho účelem není jen akumulace bohatství, ale vytvoření komunity založené na náročných finančních strukturách prostřednictvím silné moci meme. Sloučením poutavé povahy meme s decentralizovanou blockchainovou technologií se $WSM snaží dát svým uživatelům kontrolu, což je i základní krypto princip.

Předprodej Wall Street Memes

Co se týče samotného předprodeje nativního tokenu $WSM, tak tam se podařilo vybrat za pouhý jeden den od spuštění přes 300 000 USD. Zajímavé je, že tato částka za další měsíc překonala hranici 13,1 milionu USD a nyní částka činí dokonce více jak 25 milionů USD, což opět odkazuje na silnou důvěru investorů. Tento rychlý růst udělat z tokenu $WSM slibnou vyhlídku pro velké krypto burzy, a to včetně velkých hráčů, jako je Binance.

Bez nazvu 7

V současné době je token $WSM k dispozici za 0,0337 USDT s tím, že jednotlivé fáze předprodeje již byly ukončeny a investoři tak mohou koupit token už jen za cenu, za kterou bude za 27 dní uveden na vybraných krypto burzách.

Je důležité si rovněž uvědomit, že předprodej, i když je plný pozitivního potenciálu, přináší také určitá rizika. Platformy se silnou podporou komunity však v průběhu času obvykle vykazují odolnost a úspěch. Wall Street Memes má více než milion sledujících na pěti platformách sociálních médií. Tato dobře zavedená a podporující komunita, tak poukazuje na potenciál tokenu $WSM.

Wall Street Memes a Elon Musk

Wall Street Memes se od svého spuštění těší stále větší pozornosti investorů. Zájem projevily i významné osobnosti jako Elon Musk, který interagoval s Wall Street Memes na Twitteru (dnes X). Jeho podobný krok již dříve přinesl raketový vzestup meme coinů, jako je Dogecoin.

Wall Street Memes

Rovněž i tokenomika tokenů $WSM je jedinečná a klade důraz na komunitní přístup. Celková pevná nabídka tokenů činí 2 miliardy, přičemž hned polovina z nich je vyhrazena pro předprodej, 30 % je určeno na odměny komunity a zbylých 20 % je vyhrazeno na likviditu. Důležité je zmínit i fakt, že projektový tým nevlastní žádné tokeny, udržuje si transparentnost a snižuje rizika „rug pullu“. Wall Street Memes si navíc pro své fanoušky připravil i airdrop, kde mohou vyhrát 50 000 USD v tokenech $WSM díky sledování kanálů sociálních médií projektu a plněním jednoduchých úkolů.

Navštívit předprodej Wall Street Memes

Originální článek Wall Street Memes získal v předprodeji už přes 25 milionů dolarů – Tradeři predikují cenový růst pochází z webu CryptoSvet.cz.