ChatGPT prozradil, kdy se SHIB dostane na 1 dolar a jaký je jeho verdikt pro Launchpad XYZ

Token Shiba inu (SHIB), který je pulzujícím srdcem celého Shiba inu Web3 ekosystému, by podle nové předpovědi Chatu GPT mohl dosáhnout na milník 1 dolaru v horizontu 5 – 10 let. Pokud by se tak stalo, zisky by představovaly 125 000 x nárůst pro všechny aktuální držitele tohoto meme coinu. Pozitivní předpovědi se dočkal i právě probíhající předprodej Launchpad XYZ, který je svěžím přístupem ke zprostředkování veškerých funkcí Webu3.

Při současné nabídce 589 bilionů tokenů by se tak s hodnotou tokenu SHIB na 1 dolaru vyšplhala tržní kapitalizace tohoto altcoinu na téměř 600 milionů dolarů. Ačkoli je představa stamilardové tržní kapitalizace příliš optimistická, stojí za to zmínit, že by šlo o vyšší hodnotu, než je kombinovaná hodnota světového akciového a realitního trhu. Shiba inu by takto dokonce dokázala upozadnit 26 000násobné výnosy největší kryptoměny bitcoinu, když se krátce v dubnu roku 2011 obchodoval za 1 dolar.

Chat GPT a jeho predikce, jak by token shiba inu mohl dosáhnout na 1 dolar

Chat GPT v podstatě navrhuje 3 možné scénáře, ve kterých by se shiba inu skutečně mohl obchodovat na 1 dolaru. Buďto SHIB čeká masová adopce mainstreamu, které povede k akceptování a intenzivnímu rozšíření SHIB jako populárního platebního prostředku, a tudíž k jeho integraci do řady oblíbených platforem.

Nebo by token SHIB mohl těžit z vysoké pozornosti vývojářů a vybudování angažované vývojářské komunity by mohlo vést ke vzniku průkopnických projektů nebo decentralizovaných aplikací. Do třetice potom Chat GPT spatřuje potenciál v orgánech regulace, které by token SHIB mohly podpořit nebo mu přinejmenším růst jeho ekosystému nijak nekomplikovat.

Nejoptimistější varianta by podle Chatu GPT zahrnovala exponenciální růst a perfektní sladění všech aspektů a takto bychom mohli očekávat růst tokenu SHIB směrem k hranici 1 dolaru v příštích 5 – 10 letech. Na shiba inu se nedávno opět upíraly zraky celé kryptoscény, když se projekt pokusil implementovat řešení pro škálování Etherea na druhé vrstvě.

Tato ambiciózní síť dostala název Shibarium a jeho hlavní motivací bylo poskytnout nový domov pro celý ekosystém. Shiba inu by také mohl dosáhnout na 1 dolar v případě, že by se spálilo dostatečné množství tokenů. Na webu Shibburn.com lze nalézt aktuální přehled o tom, jak rychle pálení SHIB pokračuje.

ChatGPT hodnotí Launchpad XYZ

Verdikt ChatuGPT se kladně přiklání také k novému kryptoměnovému projektu Launchpad XYZ. Do konce roku by tak tato brána do světa Webu3, jak se projekt na svých stránkách označuje, mohla dosáhnout 25-30násobného zisku.

Launchpad XYZ předprodej

Launchpad XYZ přináší na trh platformu, která zprostředkuje veškeré možnosti Webu3 na jednom místě – ať už jde o investiční a obchodní terminál, NFT obchodní instrumenty, Web3 peněženku nebo blockchainové hrací metaversum. Launchpad aktuálně vybírá od investorů prostředky v předprodeji, kde si zájemci mohou koupit nativní token LPX, který umožní vstup do platformy, ale současně dá svým držitelům také příležitost ke stakingu.

Předprodej do dnešního dne vybral přes milion a půl amerických dolarů a aktuálně je jeho cena v předprodeji 0,0445 dolarů. Nejrychlejší investoři mohou profitovat navíc z 19 % bonusu. Chat GPT predikuje tomuto projektu 25-30x růst v případě, že se platforma stane hodnotným doplňkem prostředí Webu3, NFT a celého krypto prostoru a že se jí rovněž podaří dosáhnout širokého přijetí mezi uživateli, významných partnerství a technologického pokroku.

Navštívit předprodej Launchpad XYZ

Originální článek ChatGPT prozradil, kdy se SHIB dostane na 1 dolar a jaký je jeho verdikt pro Launchpad XYZ pochází z webu CryptoSvet.cz.