Bobo Coin na Dextools explodoval o 3 000 % – Investoři však svůj zrak upírají k Wall Street Memes

Jelikož jsou letní prázdniny již nenávratně pryč, tak si zaslouží alespoň malé ohlédnutí za tím, co investorům přinesly. Nejzajímavější bylo asi v posledních několika týdnech sledovat vývoj některých meme coinů, kterým se od začátku letošního roku obzvláště daří. Jedním takovým je i Bobo Coin, který v polovině léta zaznamenal pěknou rallye. Ovšem nesmíme zapomenout ani na meme coin Wall Street Memes, který sice na své uvedení na vybrané krypto burzy stále čeká, ale i tak přitahuje stále velkou pozornost investorů. Pojďme tedy se na tyto dva coiny podívat trochu blíže.

Bobo Coin a jeho exploze

Cena Bobo Coinu (BOBO) na přelomu prázdnin vzrostla o více než 200 %, přičemž skok na 0,0000000050417 USD představoval masivní 3 000% růst od doby, kdy byl před pár měsíci poprvé uveden na DEX Uniswap. Díky tomu se BOBO zapsal na seznam rychle rostoucích meme coinů, které tento rok pohodlně překonaly trh, i když zaostal zhruba o 23 % za svým historickým maximem 0,0000000065803 USD, které dosáhl na začátku května. To bylo také období největšího šílenství po meme coinech. Bobo Coin se po tomto svém úspěchu dokonce zařadil během letních prázdnin mezi nejtrendovější kryptoměny na trhu

Bez nazvu 8

BOBO se v současné době neobchoduje na svých historických minimech, ale je tomu velmi blízko. Po výrazném opadnutí ceny, se trh uchýlil do konsolidační fáze, při které se na cenovém grafu vykresluje postranní trend. Na cenovém grafu je patrná pouze jedna rezistentní úroveň, kterou tvoří proražené cenové low z období největší slávy této kryptoměny. Tato rezistence může trhu bránit v případném cenovém růstu a návratu na vyšší hodnoty.

image 2023 08 31T09 58 48 146Z
Denní graf- BOBO/USDT

Wall Street Memes

Dalším zajímavým meme coinem je i Wall Street Memes (WSM), který v předprodeji získal více než 25 milionu dolarů. Oficiální účet Wall Street Memes na Twitteru má nyní skutečně něco málo přes 266 tisíc sledujících, což je v porovnání s Bobo Coinem obrovské číslo. Projekt dokázal nashromáždit takovou sledovanost, protože má skutečné propojení s hnutím akcií meme (např. jeho účet na Twitteru je aktivní od roku 2019), zatímco meme coiny, jako je Bobo Coin, víceméně vyšly z ničeho.

Bez nazvu 9

Investoři se ještě mohou zapojit do předprodeje Wall Street Memes a koupit si nativní token WSM za cenu 0,0337 USD. Nutno však říci, že předprodejní fáze byly již ukončeny a token WSM se již prodává za cenu, za kterou bude za 26 dní uveden na vybraných krypto burzách.  

Navštívit předprodej Wall Street Memes

Originální článek Bobo Coin na Dextools explodoval o 3 000 % – Investoři však svůj zrak upírají k Wall Street Memes pochází z webu CryptoSvet.cz.