Ukázkové žně na signálech s MOON TRADING

Vyzkouset moontrading

Upozornění: Nedoporučujeme začátečníkům řídit se uvedenými set-upy, pokud neumíte pracovat se svým kapitálem v rámci řízení peněz. Novým členům MOON TRADING doporučujeme shlédnout připravená videa v akademii – zejména psychologii obchodování.

 

Žně na signálech

Za uplynulý týden jsme realizovali následující obchody na altcoinech:

DOCK/BTC +8%✅

TROY/BTC – otevřený, aktuálně na vstupu

BTC/USDT – úzký stoploss

AE/BTC  +7,5% ✅

LSK/BTC + 10% ✅

GVT/BTC + 12% ✅

OAX/BTC + 5% ✅

RVN/BTC – lehce v zisku ✅

BTC/USDT – scalpový obchod, který jsme nastavovali se členy ELITE na streamu (chycený pohyb +300USD) ✅

ONT/BTC +5,4 % ✅

EOS/BTC  – lehce v zisku ✅

Další desítky potenciálních obchodů jsme poslali do predikcí, zde jsou ty nejlepší z nich:

NAS/BTC + 30% ✅

OAX/BTC – coin, který jsme rozebírali na streamu se členy ELITE vygeneroval + 100% od upozornění ✅

ARDR/BTC + 30% ✅

a další otevřené.

Čistě na signálech naši členové mohli zhodnotit za uplynulý týden svůj obchodní účet o nejméně 10% při dodržování základního risk-managementu, kde předpokládáme se stoplossem 1% účtu na obchod. Další obchody mohly být realizovány pokročilejšími obchodníky na základě predikcí.

 

Přesvědčte se sami…

Vyzkouset moontrading

Pokud se připojíte a nebudete s našimi službami spokojeni, poskytujeme 14ti denní garanci vrácení peněz.

 

LEVELY BTC + HIGHCAPS VS. BTC

BTC/USDT

BTC se krásně odrazil od horní hrany PRZ Crab patternu, kde je PoC celé situace na topu a v ELITE jsme vstupovali na úplném low dle včerejšího streamu.

Aktuálně se cena nachází pod lokální rezistenční trendovou linkou, která bude lákat retail vstupovat do longových obchodů. Tato situace se opakuje na BTC neustále – falešný průraz, nástup retailu a zatažení zpět ke spodní hraně lokální konsolidace.

I přesto, že tam může aktuálně dojít k bullish break-outu a pohybu zpět k hodnotám okolo 9 350 USDT, nebudu sledovat longový obchod, vzhledem k rizikovosti spekulace.

 

Další scalpový obchod budu sledovat v zeleně zaznačené Buy watchzone. Je to zóna, kde nastal impulsní růst a vytvořil se tam skrytý gap. Cena se v této zoně nedržela dlouho a velcí hráči tam budou mít pravděpodobně posazené limitní příkazy.

Zóna je disbalanční, tzn. cena by se tam neměla držet dlouho a v rámci zmíněného obchodu by mělo dojít k okamžitému vytažení zpět na balanc k PoC 9 080 USDT, kam budu směřovat výstupy.

Stoploss dle situace – vstupy se musí časovat na nízkých čas. rámcích a stoploss upravovat dle situace. Může dojít k fake-outu low, posbírání stopek a výstřelu zpět nahoru – pokud budete také sledovat tento set-up, buďte připravení na všechno.

 

EOS/BTC

Highcapy i shitcoiny k BTC vypadají nyní dosti zajímavě. Jak jsem zmiňoval na některém ze streamů, coiny jako OMG, které šíleně pumpují většinou indikují příchod další menší altseason.

EOS poslaný do signálů, setup se mi velice líbí. Na grafu menší HS pattern, průraz rezistence, rostoucí buy objemy.

EOS měl velký pokles ceny a whales, které shortovaly na BitMEXu by měly sbírat pomalu profity z krátkých pozic, což koreluje s grafem – je vyšťavený a potřebuje korekci nahoru.

 

TRX/BTC

Pakliže půjde EOS, Tron by měl následovat. Graf se taktéž kroutí, nebylo porušené All Time Low, což je pozitivní a cena je nyní ve zmáčknutí pod 4h MA77.

Pokud přijde průraz a zvýšení volume, měl by přijít pohyb ke 4h MA231. Stopka následně pod 155 sats. nebo volnější pod low a první target dle RRR 1:2.

NEZAPOMÍNEJTE NA RISK MANAGEMENT A POČET OTEVŘENÝCH OBCHODŮ.

Vyzkouset moontrading

Originální článek Ukázkové žně na signálech s MOON TRADING pochází z webu CryptoSvet.cz .