Tradeři se nemohou nabažit tohoto nového tokenu – proč imploze FTX pomáhá této platformě?

Imploze jedné z největších burz FTX, která měla ocenění ohromných 32 miliard dolarů, vyvolala na trzích s kryptoměnami chaos, který trvá posledních několik týdnů. Tržní kapitalizace všech kryptoměn ztratila miliardy na hodnotě a klesla pod 1 bilion dolarů.

chart
zdroj: CoinMarkeCap

Ještě před měsícem byla FTX považována za jednu z nejvýkonnějších burz. To se změnilo se stále vážnějšími zvěstmi o možných problémech s likviditou, které se pak 8. listopadu staly skutečností. V tuto chvíli mohly nástroje jako Dash 2 Trade upozornit obchodníky na problémy, kterým FTX čelila.

Mnohým se jiř nepodařilo získat zpět své investice a nedůvěra v kryptoměnový ekosystém vymazala cenu kryptoměn. Společnost FTX následně vyhlásila bankrot. Našli se však také obchodníci, kteří vsadili na pravdivost zvěstí a vydělali na shortování FTX Tokenu.

Dash 2 Trade mohl předvídat implozi FTX

Řešení, které by mohlo být schopno odhalit velké podvody, jako je dnes FTX, nabízí Dash 2 Trade. Projekt, který se snaží vytvořit platformu světové třídy, která pomůže obchodníkům činit informovaná rozhodnutí. 

Ekosystém se snaží poskytovat inovativní a základní nástroje pro analýzu trhu. Dash 2 Trade pochopil, že pro predikci velkých pohybů, které by mohly ovlivnit hodnotu tokenu, bylo nutné zdůraznit určité sociální ukazatele.

Sociální signály jsou jedním z nejdůležitějších faktorů v kryptoměnovém prostoru, protože cena tokenu je řízena tím, jak uživatelé o projektu mluví. K tomu bude platforma sledovat sítě jako Twitter a Reddit. Sociální statistiky budou moci odhalit mimo jiné diskuse kolem určité kryptoměny, debaty a četnost vkladů aktiv.

Na druhou stranu vývojáři projektu také pochopili, že každý obchodník potřebuje dobrou analýzu blockchainu. Obchodníci proto budou moci využívat určité on-chain statistiky ke sledování určitých relevantních projektů. Tímto způsobem budou držitelé D2T moci pozorně sledovat pohyby velryb a dynamiku tvůrců trhu.

Zúčastněte se předprodejů s platformou Dash 2 Trade

Dash 2 Trade usiluje o to, aby sloužil jako centrum pro nové i ostřílené obchodníky, zdokonalili tak své obchodní techniky a hledali nové investiční příležitosti. Kromě poskytování signálů, metrikk a sociální analýzy, mají možnost investovat s pomocí platformy Dash 2 Trade do předprodejů.

presaled2t

Jde o první nástroj svého druhu. Dash Score je nástroj manuálního hodnocení. Zde odborníci z Dash 2 Trade analyzují aktiva, která se chystají spustit nebo již zahájila předprodej. Cílem je porozumět tomu, zda má projekt dostatečné možnosti k tomu, aby zůstal věrný svému plánu a přinášel zisky.

Všechny předprodeje se posuzují na základě 12 faktorů, jako jsou informace o plánu, tokenomice, informace o hlavních členech týmu a získávají skore od 0 do 100.

Předprodej D2T nyní vynesl přes 7,7 milionu dolarů

Dash 2 Trade aktuálně pořádá předprodej nativního tokenu platfromy, D2T. Navzdory podmínkám na trhu je  předprodej extrémně úspěšný a projekt již od investorů získal více než 7,7 milionu dolarů.

Ti, kteří se chtějí zúčastnit, tak mohou nyní učinit na webových stránkách platformy. V současné době se předprodej nachází ve třetí fázi a token se prodává za 0,05133 USD, ale cena se v další fázi zvýší na 0,0533 USD.

Pro ty, kteří se chtějí ujistit, že jsou chráněni před další implozí, jako FTX, nebo pro ty, kteří chtějí z takové katastrofy profitovat, může Dash 2 Trade poskytnout perfektní řešení.

predprodejd2t

Vypadá to, že se kryptoměny blíží ke svému dnu a mnoho obchodníků a investorů nyní připravuje svou taktiku, aby ze situace profitovala. Tým za Dash 2 Trade předpokládá, že doručování signálů a poskytování služeb platfromy, je nyní důležitější než kdy jindy. V souladu s tím se rozhodl zrychlit tempo svého plánu vývoje a spustí svůj produkt s předstihem.

Předprodej Dash 2 Trade bude proto končit následující fází. Uživatelé, kteří chtějí získat D2T za výhodnou cenu, by tedy neměli na nic čekat. 

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Originální článek Tradeři se nemohou nabažit tohoto nového tokenu – proč imploze FTX pomáhá této platformě? pochází z webu CryptoSvet.cz.