Tohle je nejatraktivnější mince pro HODL a cena pořád stoupá

Tohle je nejatraktivnější mince pro HODL a cena pořád stoupá

PR článek: CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu. Neručíme za pravdivost v článku. Doporučujeme vlastní průzkum!

Swingové obchodování s kolísavou cenou kryptoměn může být časově příliš náročné a vysoce rizikové pro mnoho investorů, kteří se snaží diverzifikovat svá portfolia pomocí digitálních měn, ale přesto chtějí stálou, nenáročnou, dlouhodobou investici. Tady na scénu vstupuje HODLování.

HODLování je krypto investiční strategie, která znamená držet v úschově digitální měnu po delší dobu a překlenout jakoukoli krátkodobou volatilitu, na základě myšlenky, že mince po čase výrazně navýší svou hodnotu.

To se ukázalo jako úspěšná strategie pro investory do Bitcoinu, kteří nakoupili mince v počátcích, protože navzdory dramatickým cenovým výkyvům, celkově vzato hodnota mince v poslední dekádě od svého představení plynule narůstala. Jenom za posledních pět let cena vyskočila z částky kolem 440 dolarů za 1 BTC na svou aktuální hodnotu téměř 60 tisíc dolarů za 1 BTC.

Pokud jste tedy nestihli včas naskočit na vlak zvaný Bitcoin, měli byste najít pro HODLování altcoin, který je teprve v počátcích svého životního cyklu, ale který má všechny indikátory pro dlouhodobý úspěch. Tyto indikátory zahrnují spolehlivou, důvěryhodnou společnost stojící za mincí, inovativní inteligentní technologii a silný nástroj, který vyplní mezeru na trhu a povede k úspěchu a pokračujícímu růstu projektu.

Jeden token, který splňuje všechny tyto požadavky a pomalu ale jistě získává půdu pod nohama když za poslední dva roky již více než ztrojnásobil svou hodnotu, je právě RBIS, nativní token platformy ArbiSmart.

Jaké produkty a služby společnost nabízí?

ArbiSmart je automatická platforma pro krypto arbitráž, s licencí EU.

Krypto arbitráž je forma investování, která se vyhýbá rizikům spojeným s volatilitou krypto trhu, protože generuje zisky z dočasných cenových nedostatků na směnárnách. Jedná se o krátké momenty, během nichž je kryptoměna najednou dostupná za různou cenu na různých směnárnách.

HODL rbis01

Platforma ArbiSmart, napojena na 35 různých krypto směnáren, sleduje simultánně stovky mincí, 24 hodin denně. Když identifikuje příležitost na krypto arbitráž, automaticky nakoupí mince na směnárně za nejnižší cenu, pak je obratem a bleskovou rychlostí prodá na směnárně, kde je cena nejvyšší, aby na rozdílu vydělala, než se cenový nedostatek stihne sám napravit.

Vy se jen zaregistrujete, investujete a zbytek už za vás odvede platforma. Prostředky, které můžete vložit ve fiat nebo krypto měně, jsou automaticky převedeny na RBIS a použité v obchodování s krypto arbitráží, kde budou generovat pasivní zisk, začínající na 10,8% a dosahujících až 45% ročně!

Množství, které vyděláte, závisí čistě na velikosti vaší investice. Přesnou sumu, kterou můžete očekávat za měsíc a za rok si můžete zjistit předem na webové stránce AribSmartu v části s  typy účtů.

Prostředky lze kdykoli převést v EUR a GBP na bankovní účet nebo v BTC, ETH nebo USDT na peněženku, samozřejmě čím déle je necháte na platformě, aby vydělávali zisk z krypto arbitráže, tím větší složený úrok přinesou. Navíc také vyděláváte kapitálový zisk z neustále rostoucí hodnoty RBIS tokenu, která za pouhé dva roky narostla již o 350%!

 Co dělá z RBIS tak skvělou investicí?

Jeden z hlavních faktorů, který dělá z RBIS tokenu tak přitažlivou investiční příležitost je skutečnost, že platforma ArbiSmart nabízí garantovanou, spolehlivou pasivní návratnost až 45% ročně, což ji činí neskutečně oblíbenou u online investorů. S každoročním růstem 150%, společnost neustále přitahuje další uživatele, což vede k vyšší likviditě a větší ziskovosti.

Navíc, dokonce i na medvědím krypto trhu budou existovat příležitosti na krypto arbitráž a poskytovat tím možnost výdělku.  Při nedávném propadu trhu token RBIS nadále rostl, dokazujíc, že je skvělou příležitostí pro zajištění se před možným krachem.

Proces pro zavedení tokenu byl již spuštěn, a když se RBIS koncem tohoto roku stane obchodovatelným na směnárnách, jeho cena se pravděpodobně vyšplhá ještě výše. ArbiSmart také oznámil nové produkty a služby, které jsou momentálně ve vývoji, a měli by být připraveny ke spuštění ve čtvrtém kvartálu 2021. Příchod těchto nových nástrojů ještě více zvýší hodnotu RBIS tokenu.

HODL rbis02

A co dlouhodobě?

Pokud chcete HODLovat, pak si musíte být jisti, že vámi vybraný token dlouhodobě získá na hodnotě a důležitým bodem zvážení je také nabídka a poptávka.

Podobně jako Bitcoin, RBIS má také omezenou nabídku, jejíž strop je stanoven na 450 milionů. Jakmile bude RBIS zaveden, nabídka se sníží a vy jej budete muset zakoupit na krypto směnárně, abyste mohli používat platformu ArbiSmart, což poskytne klientům ArbiSmart kontrolu nad cenou. Vzhledem k výjimečným dlouhodobým, garantovaným, pasivním ziskům z obchodování s krypto arbitráží a stále rostoucí hodnotě tokenu, klienti nebudou mít důvod své tokeny prodávat. Jak poptávka stoupne, nabídka se sníží, a to pomůže zhodnocení tokenu.  Proto je kritické nakoupit token za rozumnou cenu, než poptávka převýší nabídku a cena vystřelí nahoru.

Jak spolehlivá je společnost za tokenem?

Bohužel, hackerské útoky a podvody v krypto oblasti nejsou ničím výjimečným, což je převážně způsobeno skutečností, že regulátoři nestíhají držet krok s rychlým vývojem souvisejícím s touto vznikající třídou aktiv.  Z tohoto důvodu, pokud hledáte altcoin, do kterého byste mohli investovat, budete chtít, aby byl stabilní a bezpečný, a aby za ním stála důvěryhodná a zodpovědná společnost.

ArbiSmart je platforma s FIU licencí,  oprávněna poskytovat služby s virtuální měnou na území EU. To znamená, že společnost musí splňovat přísné regulační požadavky, včetně implementace procedur KYC/AML (Poznej svého zákazníka/Boj proti praní špinavých peněz), oddělení prostředků klienta a společnosti, podrobení se trestním prověrkám, implementace přísných protokolů zabezpečení dat na bankovní úrovni, pravidelné externí audity, udržování dostatečných prostředků k pokrytí veškerého provozního kapitálu a další podmínky.

HODL, krypto arbitráž

Společnost je navíc velice dobře zavedena. Od svého vzniku na počátku roku 2019 si vybudovala výtečnou online pověst, s konzistentně pozitivním pokrytím v globálním tisku z oboru, na stránkách jako Bitcoinist, Krypto Monitor, News BTC.  ArbiSmart má také vysoké hodnocení na stránkách s recenzemi zákazníků, jako je například Trustpilot a úžasnou odezvu na sociálních sítích Reddit, Twitter a Telegram.

První dva roky ArbiSmartu byly úžasné, a ti, kteří investovali hned v začátcích již teď více než ztrojnásobili své zisky z rostoucí hodnoty RBIS tokenu, a to nebereme v potaz zisky, které vydělali z krypto arbitráže a na složeném úroku z těchto výdělků. Nebylo proto překvapením, když analytici oznámili, že RBIS je na dobré cestě, aby dlouhodobě překonal výkon BTC i ETH.

Pokud tedy hledáte atraktivní altcoin pro HODLování v 2021, RBIS je skvělou volbou.

Nezmeškejte šanci. Investujte do RBIS hned teď!

Originální článek Tohle je nejatraktivnější mince pro HODL a cena pořád stoupá pochází z webu CryptoSvet.cz.