Teď je výborný čas pro akumulaci Bitcoinu nebo zlata

Podle prominentního amerického obchodníka a spisovatele Roberta Kiyosaki byste se měli vyhnout držení peněz. Mnohem více se podle autora bestsellerů vyplatí akumulace zlata nebo akumulace Bitcoinu .

Vyhněte se držení peněz: Správná cesta je akumulace zlata a akumulace Bitcoinu Kiyosaki je kromě obratného obchodníka také výborný autor několika bestsellerů, z nichž asi nejznámější je kniha Bohatý táta, chudý táta . Kniha se stala v roce 1997 okamžitě světovým hitem a prodalo se jí přes 32 kopií.

Co je Bitcoin a jak funguje? Podívejte se na video!

Důvod je přitom jednoduchý.

Kiyosaki dokázal své obchodní zkušenosti s divokým západním kapitalismem dobře přenést na papír. Předpověděl tak vývoj bubliny kolem nemovitostí a nakonec i to, jak se v nové krizi americká vláda zachová.

Kiyosaki napsal na svoji sociální síť Twitter příspěvek o tom, jak by nikdo neměl držet falešné dolary . Místo toho by se měli lidi snažit nahrabat si co nejvíce BTC a fyzického zlata, které je ale už nyní nedostatkovým zbožím.

Na Twitter napsal:

„Pátá lekce: ŠETŘENÍ PENĚZ: Zbláznili jste se? Proč si ukládat peníze, když Fed neustále vydává a tiskne další falešné dolary? Z 82 miliard za měsíc na 125 miliard za den? Akumulujte boží peníze, tedy zlato. Nebo peníze lidu, tedy Bitcoin.“

Lesson 5. SAVE MONEY: RU NUTS? Why save money when QE FED counterfeiting is printing trillions of fake dollars-$82 billion a month to $125 billion a day? Why save when ZIRP, zero interest policy pays losers zero? Save gold-god’s money or Bitcoin-people’s money.

— therealkiyosaki (@theRealKiyosaki) April 1, 2020

Kiyosaki je dlouholetým kritikem poměrů v ekonomice.

Mohlo by vás zajímat: BTC minery predávajú viacej mincí ako vyťažia

Originální článek Teď je výborný čas pro akumulaci Bitcoinu nebo zlata pochází z webu CryptoSvet.cz .