Technická analýza Bitcoinu – Cesta ke 40 000 dolarů

Globální trh s kryptoměnami zažívá v posledních dnech doslova boom. Dost mu v tom pomohla i nedávná finanční krize v USA, která způsobila, že tradiční bankovní klienti ve velkém ztratili důvěru v tyto finanční instituce. Nejvíce na tom profituje Bitcoin, největší světová kryptoměna, jehož hodnota za poslední měsíc výrazně stoupla. Jak by se mohl Bitcoin vyvíjet dál? To si nastíníme v tomto článku společně s novým move-to-earn projektem FightOut, který za tři dny ukončí předprodej svého tokenu FGHT. Pojďme tedy na to.

Technická analýza Bitcoinu

Dá se říci, že bankovní krize v USA sehrála velmi důležitou roli v tom, že přivedla investory k obchodování s kryptoměnami, jelikož se tito investoři snaží najít pro své investice bezpečná aktiva. A jedním z takovýchto bezpečných aktiv je pro ně i Bitcoin, o čemž svědčí rostoucí počet amerických investorů, včetně těch institucionálních, kteří nyní Bitcoin nakupují ve velkém v naději, že nakonec třeba i nahradí americký dolar jako světovou rezervní měnu.

Další neméně důležitou roli v růstu kryptoměnového trhu sehrála i Čína, konkrétně tedy čínské banky, které nedávno nastínily svou ochotu přijmout kryptoměnové společnosti se sídlem v Hongkongu. Tímto krokem jasně ukázaly svůj pozitivní postoj ke krypto průmyslu, což můžeme opět považovat za důležitý aspekt, který by mohl vést k dalšímu růstu ceny Bitcoinu.

Prozatím se cena BTC pohybuje v postranním trendu, na vrcholu svého nákupního pohybu. Supportní úroveň pod hodnotou 27 000 USD se prozatím zdá být velmi silná a trh podporuje alespoň v současné cenové stagnaci. Vypadá to, že opět rozhodně nějaký fundamentální impuls, který bude buď pozitivní, přičemž by cena vystřelit vzhůru, nebo negativní, což by znamenalo pád na nejbližší support, na cenu 25 000 USD.

Denní cenový graf kryptoměny Bitcoin - BTC/USD
Denní cenový graf kryptoměny Bitcoin – BTC/USD

FightOut – už jen 3 dny do konce předprodeje

Nová platforma zaměřená na fitness a zdravý životní styl, FightOut, odměňuje své uživatele za jejich každou dokončenou výzvu a cvičení v jedinečném fitness metaverzu. Předprodej nativního tokenu FGHT se však už rychle blíží do finále a bude ukončen již za 3 dny. Investoři, kteří tak mají zájem se ještě do předprodeje zapojit, by si tak měli pospíšit.

Platforma FightOut by ráda prostřednictvím své inovativní aplikace poskytovala fitness založené na metaverse pro uživatele, kteří se zajímají o zdravý, zdravý životní styl, wellness a také krypto. Hlavním konceptem platformy je dát uživatelům podrobné fitness programy a odměňovat je za jejich každodenní pokroky. Každý uživatel bude mít přístup k revoluční aplikaci, díky níž si bude moci přizpůsobit svou cvičební rutinu. Tato netradiční platforma založená na modelu train-to-earn nejenže odměňuje uživatele za dokončená cvičení, ale rovněž jim i nabízí aktivní komunitu, která usnadňuje socializaci a motivaci.

FightOut navíc také integruje model play-to-earn, aby překlenul propast mezi vyznavači fitness a metaversem a to prostřednictvím jedinečného NFT avatara, čímž je motivuje k dokončení úkolů. Jakmile si uživatel založí účet, může si vytvořit svého NFT avatara, známého také jako Soulbound. Tento avatar představuje pokrok každého uživatele v soutěžích v reálném a virtuálním světě a zvýšení dosažených atributů, statistik a pokroků. Kromě toho mohou uživatelé své avatary upgradovat přístupem ke kosmetickým NFT platformy a vybrat jim stylové doplňky, účesy nebo oblečení.

Uživatelé budou odměňováni tokeny REPS, měnou ve hře, za každé splnění úkolů, individuální výzvy a soutěže. Uživatelé navíc budou moci využít získané tokeny REPS k nákupu zboží v obchodě FightOut, jako je oblečení, doplňky, fitness vybavení nebo online hodiny s trenérem.

Předprodej nativního tokeny FGHT skončí už za necelé 3 dny. Aktuální cena tokenu FGHT je 0,0333 USDT, což je také cena za kterou bude uveden 5. dubna 2023 na krypto burzách. Projekt FightOut atakuje ke konci svého předprodeje další milník v podobě získání 6 milionů dolarů.

Token bude uveden na prozatím sedmi kryptoměnových burzách –  Changelly Pro, LBank, DigiFinex, XT.com, BKEX, Uniswap a BitFore.

Investoři mají stále ještě možnost i získat až 67% bonus na základě dříve zakoupených tokenů FGHT. Aby tento bonus však získali, musí si koupit tokeny FGHT v hodnotě alespoň 50 tisíc dolarů a zvolit rozhodné období v délce 36 měsíců.

Zúčastnit se předprodeje

Originální článek Technická analýza Bitcoinu – Cesta ke 40 000 dolarů pochází z webu CryptoSvet.cz.