Technická analýza Bitcoin a XRP – Růst BTC se musí zastavit, zde jsou jasné důvody!

Zdravím všechny tradeři, nadšence do kryptomien a čtenářů cryptosvet.cz . Po svátcích opět začínáme s tradingem. Dneska jsem pro Vás připravil první analýzu v tomto roce a podíváme se na XRP, a Bitcoin .

BTC / USD – Velké změny

Celkově delší dobu jsme neměli nejen analýzu na Bitcoin , ale také všechny highcap altcoiny. Začneme tedy s BTC . Aktuálně můžeme sledovat, že po dokončení menšího, jednoměsíčního konsolidačních kanálu přišel break out a z 7000 USD v průběhu několika dní BTC vyletěl na 8300 USD.

Tento menší růst se ale může už brzy zastavit, protože i nadále jsme na hraně klesajícího kanálu. Volume zatím nevidím žádné, i s tohoto důvodu dříve čekám zamítnutí pokusu o další růst a měl by následovat cenový propad. Stále je reálné ve hře možný pokles až k 6000 USD.

Chceš obchodovat na burze a být ziskový? Možná tě bude zajímat Live Trading Room .

XRP/BTC – Podivné pohyby

Další coin, na který se dnes podíváme je XRP . Jak můžeme vidět na grafu, XRP před týdnem udělal větší bullish pohyb a následně se cena vrátila zpět na původně hodnoty. Dokonce krátkodobě ještě nižší. Asi málokdo z nás čekal, že se něco takového stane. Spíše vše nazväčšovalo, že přišel break na BTC a bude během ledna pokračovat růst.

Nestalo se ale tak a XRP se opět nachází na podobných hodnotách, než před měsícem. Každopádně stále je ve hře dokončení ABC korekce, která již podle mého názoru je dokončena. Následující dny dříve čekám pomalu růst a koncem ledna by mohl začít větší impulsní růst. Nechme se ale překvapit, co nám XRP přinese.

Pokud se zajímáš o svět kryptoměn a blockchainu, přidej se k nám do Facebook krypto skupiny .

Tento článek vyšel ve spolupráci s tradery z Bitcoin skupiny . Prvním CZ/SK projektem, který se věnuje live obchodování na burze a vzdělávání studentů v živém burzovním prostředí. Pokud tě analýza zaujala, každý den můžeš sledovat naše predikce ve free telegram skupině .

Informace, které jsou uvedeny v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru. V žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Originální článek Technická analýza Bitcoin a XRP – Růst BTC se musí zastavit, zde jsou jasné důvody! pochází z webu CryptoSvet.cz .