Slavný režisér videoklipů jako Eminem, Lady GaGa, Taylor Swift apod. obchoduje kryptoměny

Slavný režisér popových videoklipů Joseph Kahn oznámil, že obchodování kryptoměn se stalo jeho novým nejoblíbenějším koníčkem. Kahn pracoval s řadou popových hvězd. Dělal videoklipy pro Taylor Swift, Lady Gagu, DMX i Eminema.

Jak obchodovat futures kontrakty na Binance? Video o všem, co potřebuje vědět.

Joseph Kahn má nový koníček – obchodování kryptoměn

Ze spolupráce s DMX a dalšími hvězdami ke kryptoměnám? Joseph Kahn objevuje fascinující svět kryptoměn.

Kahn stojí za videoklipy k písním jako je Thunder od  Imagine Dragons, Toxic od Britney Spears a Love the Way You Lie od Eminema a Rihanny. Spolupracoval s prakticky každou hvězdou na americké hudební scéně.

Kahn se na sociální síti Twitter pochlubil, že jeho novým koníčkem je obchodování kryptoměn. Z jeho investice 7500 amerických dolarů se mu povedlo za měsíc udělat něco málo přes 7900. Krásný zisk 6 %.

Na svůj účet vložil:

„Poslední měsíc obchoduji kryptoměny. Je to můj koníček. Doslova vydělávám jen 2 nebo 3 dolary za jeden obchod. Už jsem vydělal 450 USD.“

I’ve been day trading cryptocurrency this past month as a hobby. Literally just making $2 to $3 profits at a time. I’m up $450.

— Joseph Kahn (@JosephKahn) May 31, 2020

Na otázku, jaká byla jeho prvotní investice, slavní režisér napsal:

„Já bych tomu neříkal investování. Vložil jsem tam 7500 USD a už jsem v plusu o 6 % za měsíc. Peníze jsem si skoro všechny vybral. Chtěl bych koupit nějaký Bitcoin a Ethereum, až trochu spadnou.“

I don’t really invest in crypto but I put in $7500 so I’m up 6% in a month. I’m mostly cashed out right now with orders to buy bitcoin and ethereum on a downswing. pic.twitter.com/qmYdXYNtZ3

— Joseph Kahn (@JosephKahn) May 31, 2020

Spolehlivé způsoby, jak koupit Bitcoin a kryptoměny

 

Originální článek Slavný režisér videoklipů jako Eminem, Lady GaGa, Taylor Swift apod. obchoduje kryptoměny pochází z webu CryptoSvet.cz .