Robert Kiyosaki předpovídá v říjnu obří krach na akciovém trhu a říká, že Bitcoinu se to může stát také

Robert Kiyosaki, autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“, předpovídá „obrovský krach na akciovém trhu“, který přijde v říjnu. Věří, že „Bitcoin může také spadnout“. Slavný autor také nabídl svůj názor na čínský zásah proti kryptoměnám.

Vyzkoušejte alternativu Binance, burzu Phemex se vstupním bonusem až 2500 USD!

Robert Kiyosaki varuje před obrovským krachem trhu v říjnu

Slavný autor a investor Robert Kiyosaki předpověděl, že v říjnu přijde „obrovský krach na akciovém trhu“, přičemž poznamenal, že to samé se může přihodit zlatu, stříbru i Bitcoinu.

Bohatý táta. chudý táta je kniha z roku 1997, spoluautory jsou Kiyosaki a Sharon Lechter. Je na seznamu bestsellerů New York Times více než šest let. Bylo prodáno více než 32 milionů výtisků ve více než 51 jazycích, ve více než 109 zemích.

Kiyosaki napsal na twitter:

“V řijnu přijde obrovský krach na akciovém trhu. Proč? Ministerstvo financí a Fed nemají krátkodobé dluhopisy. Zlato, stříbro, Bitcoin mohou také spadnout. Neprodávejte zlato, stříbro, Bitcoin a budete mít po krachu akciového trhu spoustu peněz na celý život. Akcie jsou nebezpečné. Opatrně.”

Kiyosaki předpovídal pposlední krach trhu. V červnu varoval, že se blíží největší krach v historii, protože „největší bublina“ ve světových dějinách se „zvětšuje“. Tehdy navrhl koupit více zlata, stříbra a Bitcoinu.

Slavný autor v srpnu řekl: „Bitcoin má největší výhody. Když dolar klesá, Bitcoin a stříbro jsou nejlepší investice. “ Sdělil také: „Primárním důvodem, proč investuji do Bitcoinu, zlata a stříbra, je to, že nedůvěřuji našim lídrům, Fedu, Ministerstvu financí ani akciovému trhu.“

V pátek, po zprávě o čínském zásahu proti kryptoměně, autor napsal:

“Čína dnes ráno oznámila nový zásah proti kryptoměnám. Co to znamená? Znamená to, že se Čína chystá uvést na trh svou vládní digitální měnu. Pokud jí USA budou následovat, stanou se centralizovanou vládou, podobně jako v Číně začíná americký komunismus, naše svobody končí.”

Zatímco Čína již intenzivně testuje digitální juan, americká centrální banka se stále nerozhodla, zda digitální měnu centrální banky (CBDC) vydá. Předseda Fedu Jerome Powell minulý týden řekl, že Fed brzy zveřejní dokument na toto téma.

Někteří lidé považují čínskou akci proti kryptoměnám za pozitivní zprávy, včetně několika zákonodárců z USA, kteří uvedli, že čínský zákrok proti kryptoměnám je pro USA velkou příležitostí být lídry v odvětví kryptoměn. “Čínské autoritářské zásahy proti kryptoměnám, včetně Bitcoinu, jsou velkou příležitostí pro USA. Je to také připomínka naší obrovské strukturální výhody oproti Číně,” řekl senátor Pat Toomey.

Vyzkoušejte alternativu Binance, burzu Bybit. Vstupní bonus až 3650 USD!

Originální článek Robert Kiyosaki předpovídá v říjnu obří krach na akciovém trhu a říká, že Bitcoinu se to může stát také pochází z webu CryptoSvet.cz.