Recenze Bitmix.Biz: Rychlá a soukromá služba pro mixování bitcoinů

BitMix je jedna z mixovacích služeb, které vám pomůžou zůstat anonymní při používání kryptoměn. Služba pro mixování přeruší spojení mezi vaší starou a novou peněženkou a udrží vaše krypta v bezpečí.

Bitcoinové transakce nejsou nikdy skutečně anonymní. Aktivita bitcoinu je zaznamenávána a informace jsou dostupné veřejnosti skrz blockchain – přehledné databáze, která zachovává záznamy o bitcoinových transakcích. Když použijete Bitcoin pro platbu za zboží nebo služby, musíte prodejci poskytnout své jméno a adresu. To znamená, že třetí strana může vystopovat vaše transakce. BitMix vám nabídne možnost zaměnit vaše bitcoiny za jiné, které nelze spojit s původním majitelem.

Jak to funguje?

Na síti bitcoin jsou vaše transakce vysledovatelné. Někdo si může prohlédnout vaši bitcoin peněženku, pak vystopovat všechny transakce v minulosti – komu jste odeslali peníze, kolik peněz máte a za co jste je utratili. BitMix ale slibuje anonymizaci vašich bitcoinových transakcí.

Služba má pro vás již připravené předmixované bitcoiny (nebo jinou měnu). Jediné, co musíte udělat je vyplnit formulář a poslat požadované množství mincí na uvedenou adresu. Obratem dostanete zmixované mince.

Mixovací služba jako je BitMix vezme vaše bitcoiny a vrátí vám jiné. Platforma sbírá bitcoin vklady všech, zmixuje je v jednom centrálním účtu, pak vrátí bitcoiny uživatelům. Dostanete stejnou částku bitcoinů (mínus poplatek), ale budou to bitcoiny z jiných částí blockchainu.

BitMix vám dodá záruční list. Záruční list je důkazem o závazcích BitMixu. Když vám poskytne svou Bitcoin adresu na kterou máte poslat peníze ke zmixován í, poskytne vám digitálně podepsané potvrzení, že tuto adresu skutečně vygeneroval jejich server. List je vždy podepsán z hlavního bitcoinového účtu BitMixu (účet je veřejně dostupný na BitMix.biz ).

Po vaší první transakci obdržíte speciální kód. Tento kód zajistí, že v žádné z dalších transakcí BitMix  neobdržíte kterýkoli z předchozích bitcoinů, které jste přidali do rezerv služby v minulosti. Jinými slovy, tohle zaručuje, že zůstanete nevystopovatelný.

K čemu potřebujete mixovací službu BitMix?

Možná vám to nepřijde důležité, protože vaše peněženka je anonymní. Nicméně, je několik případů, kdy je rozumné zvážit použití BitMixu nebo podobné platformy:

Pokud jen jednou spojíte vaše osobní údaje s vaší peněženkou (například zveřejníte vaši adresu online spolu s adresou vaší peněženky), někdo by mohl vystopovat vaši identitu skrz vaši peněženku. To by vás mohlo vystavit riziku fyzické hrozby od  zločinců, nebo by se na vás mohli zaměřit daňové úřady, případně  jiné orgány činné v trestním řízení, a to je jen pár nechtěných problémů.

Pokud jste někdy použili bitcoin směnárnu, která vyžaduje ověření KYC/AML (například fotografii vaší občanky), pak jsou vaše osobní údaje spojené se všemi bitcoiny, které jste nakoupili přes tuto směnárnu.

Funkce služby pro mixování BitMix

Naprosto anonymní

Po  ukončení vaší objednávky BitMix odstraní všechny informace o transakci. Vyžaduje pouze minimum nezbytných informací, šifrování pevného disku a nikdy neukládá žádné logy. Všechny vstupy jsou odstraněny po 72 hodinách nebo okamžitě, pokud je zadán požadavek na objednávkové stránce.

Okamžitý převod

Mince budou po potvrzení vaší transakce okamžitě převedeny na vaši adresu. V zásobách jsou okamžitě k dispozici již čisté (zmixované) mince. Když uživatel dokončí transakci skrz mixer, příjemce obdrží naprosto čisté a anonymní peníze.

Podpora možnosti randomizace

Minimální částka je 0.1 BTC nebo 1 LTC. Možnost randomizace vám umožní obdržet více než jednu  zpětnou transakci ze služby do vaší peněženky.  Pokud tuto funkci nemáte povolenou, při používání služeb Bitmix dostanete jednu zpáteční transakci s čistými mincemi. Pokud tuto funkci povolíte, obdržíte 2 nebo více transakcí pro danou výstupní adresu. Tímto se snaží co nejvíce ztížit možnou analýzu blockchainu.

Partnerský program

Služba BitMix zaplatí uživatelům, pokud doporučí platformu jiným uživatelům. Okamžitá výplata za každou transakci provedenou pozvaným uživatelem.

Ruční a automatické nastavení

Pro maximální mixovací výkon můžete uložit hashcode nastavení objednávky k její duplikaci.

API pro vaše projekty

Připojte API BitMixu k vašemu projektu a poskytněte svým klientům čisté mince. Můžete vytvořit váš vlastní mixer za použití API BitMixu.

Multi-jazyková podpora

Angličtina, Ruština, Hindština, Portugalština, Čínština, Korejština, Indonézština, Němčina, Nizozemština, Polština.

Podpora kryptoměn Bitcoin, Dash (nedávno přidané) a Litecoin

Podpora pro Clearnet, Tor a verze NoJS (bez JavaScriptu)

Poplatky BitMix

Možnost nastavit vlastní poplatek (0.4-4%). Pokud útočník zná poplatek za službu, může analyzovat blockchain aby zjistil přesnou sumu, která byla přesunuta, tudíž zjistit cílový účet.

Mixovací proces BitMix.Biz trvá až 24 hodin, i když většinou proběhne “téměř okamžitě”, v závislosti na aktuálním zatížení služby.

Minimální částka k mixování je 0,005 BTC/LTC/DASH .

Originální článek Recenze Bitmix.Biz: Rychlá a soukromá služba pro mixování bitcoinů pochází z webu CryptoSvet.cz .