Proč RBIS v roce 2022 vystřelí výše než Bitcoin, Solana a Dogecoin

Jedná se o PR článek. Je důležité si vždy udělat vlastní průzkum!

Právě teď je hodně rozruchu kolem lukrativních příležitostí, které nabízí RBIS. Token pohánějící projekt ArbiSmart v roce 2022 vystřelí vzhůru a je zde několik faktorů, které vyženou cenu vzhůru.

Nejenže automatizovaná platforma společnosti pro krypto arbitráž nabízí skvělé zajištění před padajícími cenami, ale v roce 2022 ji také čeká zalistování tokenu na globálních směnárnách a spuštění široké řady nových RBIS nástrojů. Tyto novinky vytvoří řadu nových příjmových příležitostí.  Pokud například nakoupíte RBIS na platformě ArbiSmart a poté prodáte token za vyšší cenu na směnárně, jako vlastník RBIS budete moci vydělat bezkonkurenční zisky,  jak bude token nabírat na síle.

Rekord ve stabilitě zisků

Krypto investiční platforma spuštěna v roce 2019 poskytuje automatizovanou krypto arbitráž. Vydělává peníze tím, že využívá okamihy, během kterých je kryptoměna nabízena za různé ceny napříč několika směnárnami najednou.  K těmto cenovým nerovnostem dochází se stejnou pravidelností v býčím nebo medvědím trendu, takže i kdyby ceny krypta krachly, váš kapitál neztratí svou hodnotu a vy budete nadále vydělávat stabilní zisk z vašich investic.

161

Algoritmus ArbiSmart je integrovaný s téměř 40 směnárnami, na kterých simultánně skenuje stovky digitálních aktiv, dnem i nocí, a identifikuje cenové rozdíly. Poté nakoupí minci na směnárně, kde je cena nejnižší a obratem ji automaticky prodá na směnárně, kde je cena nejvyšší, aby z rozdílu vydělal zisk.

Uživatel platformy jednoduše vloží prostředky na účet a algoritmus se pak postará o všechno ostatní, převede vklad na RBIS a použije ho k provádění krypto arbitráže. Zisky začínají na 10,8% ročně a dosahují až 45% ročně (0,9% až 3,75% měsíčně), v závislosti na velikosti vkladu.

Tyto výnosy mohou být ještě vylepšeny, pokud je uschováte na dlouhodobém spořicím účtu. Tyto účty jsou uzamčeny na předem sjednané období a nabízí úroky dosahující až 1% denně, v závislosti na velikosti vkladu, měně účtu a délce období, po které je účet uzamčen.

162

Od svého představení RBIS token stabilně roste na hodnotě. Token již stoupnul o více než 950% a nadále roste rychlým tempem, generujíc výjimečné zisky. Současné zalistování také otevírá dveře řadě lukrativních příležitostí, jako je například manuální krypto arbitráž pro nákup a prodej RBIS za zisk. Rok 2022 bude velice pravděpodobně svědkem dalšího nárůstu, díky vzrůstající poptávce, kterou přináší přidání tokenu na každou novou směnárnu. K tomu všemu je během roku naplánováno spuštění široké škály nových RBIS nástrojů.

Výjimečně nabitá první polovina roku 2022

RBIS startuje nový rok svým zalistováním, což je průběžný proces, který bude pokračovat po celý rok 2022, když si budou nové směnárny postupně přidávat token.

Kvůli EU licenci je ArbiSmart omezen v tom, koho může přijmout jako klienta a komu může povolit nákup RBIS přes platformu. Teď však díky procesu zalistování dosáhne na mnohem širší  publikum. Poptávka po tokenu vzroste s každým novým zalistováním, zatímco RBIS bude představen krypto komunitám, které se vytvořili kolem každé jednotlivé směnárny. S širším uznáním a povědomím o tokenu přichází také větší legitimnost a širší vlastnictví. To by mělo na oplátku zvýšit objem obchodování a likvidity, což udělá z RBIS ještě atraktivnější nákup a posílí jeho dlouhodobou životaschopnost.

163

Díky tomu, že je ArbiSmart regulovaná platforma, můžete přes platformu v současnosti zakoupit RBIS za 11,5 USD a obratem jej můžete prodat za 70 USD na globálních směnárnách jako LAToken a Coinsbit.  A pokud si nakoupíte RBIS teď, než chystaný proud nových zalistování vyžene cenu nahoru, můžete snadno provádět určitý typ manuální krypto arbitráže. Stačí nakoupit RBIS přes ArbiSmart a pak jej prodat za zisk na směnárně.  Výsledkem je, že kromě štědrých kapitálových zisků z rostoucí hodnoty tokenu budete taky vydělávat pasivní zisky z automatizované krypto arbitráže dosahující až 45% ročně, plus složený úrok a také více než  100% zisky přes manuální arbitráž.

Počet RBIS je trvale omezen na 450M tokenů. Limitovaná nabídka tokenu tedy bude klesat se stoupající poptávkou.  Poptávka po RBIS by letos měla vystřelit až do nebe, díky široké škále nových nástrojů, které mají být představeny.  První nástroj, který bude spuštěný v lednu, je decentralizovaný program pro yield farming od ArbiSmart, jež bude využívat DeFi agregátory a bude nabízen přes externí dapp, UniSwap. Sazby vyplácené v RBIS jsou výjimečně vysoké a účastnící obdrží 0,3% z poplatku za každý nový obchod, jako odměnu za zapůjčení svých prostředků a poskytnutí likvidity.

Na začátku roku 2022 bude také spuštěna zúročena peněženka podporující jak krypto tak FIAT měny, nabízející pasivní zisky do výše až 45% a také mobilní aplikace kompatibilní se zařízeními Apple i Android.  Navíc ArbiSmart představí NFT tržiště s kolekcí  10 tisíc nezaměnitelných tokenů. NFT certifikují pravost a vlastnictví unikátních digitálních uměleckých děl, včetně video a audio souborů, sběratelských děl, a fotografií, a ty, které naleznete na tržišti ArbiSmart bude možné zakoupit pouze za RBIS.

Udržení tempa až do konce roku

V druhé polovině roku 2022 ArbiSmart spustí svou vlastní směnárnu kryptoměn a nabídne zvýhodněné podmínky pro vlastníky RBIS.  Ekosystém se bude dále rozšiřovat díky odrazovému můstku, jež bude financovat perspektivně lukrativní nová digitální aktiva. K tomu všemu ještě ArbiSmart chystá přidání balíčku krypto bankovních služeb včetně IBANů, krypto debetní karty a platebních služeb sloužících k provádění transakcí mezi účty ArbiSmart a mezinárodními bankami.

164

 

Originální článek Proč RBIS v roce 2022 vystřelí výše než Bitcoin, Solana a Dogecoin pochází z webu CryptoSvet.cz.