Predikce ceny MATIC 2022 – 2026

Než se podíváme, jaká je predikce ceny MATIC, řekneme si více o Polygonu. Je to ideální blockchainová platforma, která poskytuje levnější a bleskově rychlé transakce eliminující složitosti spojené s decentralizovaným ekosystémem. Polygon byl vytvořen s jediným cílem, jako multifunkční a víceúčelovou výhoda ve všech oblastech života. Predikce ceny MATIC je podrobně zmíněna v tomto článku.

Polygon Network uvedli k životu CEO Jaynti Kanani a Sandeep Nailwal a Anurag Arjun v říjnu 2017 poté, co Vitalik Buterin a Joseph Poon vydali whitepaper o aplikačním rámci Plasma. Dvojice zjistila, že vrstva Ethereum nebyla plně škálovatelná, a proto vytvořili výhodu použití sidechainů PoS připojených ke kořenovému řetězci.

Zde se každý jednotlivý řetězec zabývá svými nezávislými blockchainovými sítěmi se svým mechanismem konsensu a validátory bloků, aby vytvořil více vlastních „child chainů“.

Nedávno se MATIC Network přejmenoval na Polygon – Internet blockchainů Etherea. Zůstává funkční a má vysokou prioritu a token MATIC zůstává důležitý pro zabezpečení a správu sítě.

Polygon: Token MATIC

Nepřetržitě aktivní tým Polygon Network vytvořil knihovny rozhraní, které jsou jedinečné svého druhu. Jedná se o nástroje, které vám pomohou vytvářet programy a implementovat rozhraní. Síť také v první polovině roku 2019 přinesla masám unikátní coin MATIC.

Současná cena tokenu Matic se pohybuje kolem 0,82 dolarů, současnánabídka v oběhu je 8 189 816 856 MATIC a celková nabídka všech coinů činí 10 000 000 000 MATIC.

Polygon: Neomezený potenciál

Integrace MATIC do dApps umožňuje vypořádání platebních služeb kdykoli a kdekoli. Potvrzení takových transakcí se zpracuje během zlomku sekund. To se děje kvůli rychlejší době generování bloků, kde jsou poplatky nejnižší. MATIC poskytuje rozhraní API/SDK pro dApps, obchodníky a uživatele, aby mohli okamžitě přijímat nebo platit v krypto aktivech, jako jsou tokeny ERC-20, ETH a další.

MATIC umožňuje decentralizovaným burzám nabízet svým uživatelům rychlé a levné obchody. Integrace s Polygonem pomáhá těmto burzám fungovat jako na steroidech, díky čemuž jsou důvěryhodné a bezpečné.
Navíc posiluje herní sítě, čímž urychluje jejich výkon při zpracování transakcí. Protože všechny procesy v herním světě probíhají přes blockchain, tím se stávají více závislými na Polygon Network.

Zabezpečení osobních údajů je další oblastí možností Polygon Network, protože se jedná o blockchainovou škálovatelnou platformu a upravenou verzi Plasma. Uživatelé mohou posílat a přijímat platby ve virtuální měně podle svého výběru prostřednictvím smart kontraktů MATIC.

Polygon také funguje jako platforma pro hodnocení úvěrů a business úvěrů. Obchodníci se mohou ujistit o způsobilosti a důvěryhodnosti svých dlužníků, prohlížet si jejich transakční historii a usnadňovat půjčování tokenů těm, kteří mají větší šanci na včasné splacení.

Tím výhody, které MATIC nabízí svým uživatelům, nekončí. Zde je několik dalších, které následují:

  • Multifunkční atributy Polygonu umožňují diverzifikované využití stávajících aplikací, včetně zabezpečení a bezpečnosti dat a transakcí.
  • Polygon zajišťuje dostupnost, zejména v řešeních na 2. vrstvě.
  • Různé aplikační platformy nabízené na Polygon vytvářejí neskutečný zážitek.
  • Polygon umožňuje přístup k partnerstvím prostřednictvím Decentraland, Zebi, Hey Coral a MakerDAO.
  • Operátorský mechanismus Polygonu Plasma umožňuje škálovatelnost, která umožňuje až 65 000 TPS.
  • Mobilní aplikace pro Plasma peněženku integrovaná s WalletConnect pro zajištění bezpečného uložení klíčů a intuitivního přístupu k funkcím, které poskytuje MATIC.
  • Funkce podporující mobilní aplikace a vývojářské sady jsou extrémně uživatelsky přívětivé a mají svou nezávislou verzi algoritmu PoS.
  • Na sidechainech lze zveřejnit nepřeberné množství aplikací DeFi.

Polygon – partnerství

Polygon (MATIC) byl vždy agresivní v rámci partnerství a přináší neustálé aktualizace v tandemu s nejnovější technologií.

Jednou z hlavních zpráv o síti je, že tým spustil Polygon Nightfall. Polygon Nightfall je pro podniky, aby měly dostupnou blockchainovou síť s neměnným soukromím. S Polygon Nightfall a jeho špičkovým hybridním přístupem Optimistic-ZK budou podniky moci uchovávat svá transakční data v soukromí od TP.

Somnium Space také spojila ruce s Polygonem, aby využila větší škálovatelnost s MATIC a zahájila nabídku sekundárních pozemků. Integrace s Chainlink se ukázala jako další vlivné partnerství pro Polygon, protože se integroval s Ankr Network, Spring Role Marlin, Stack City, Cere Network, Nestree, Prometheus a Tokamak.

To umožnilo Polygonu vstoupit do jinéých sektorů, Data Brokerage, Integrated Messaging Apps, WiFi ad Bidding, Spearhead Enterprise Adoption, Decentralized Oracle, škálování vlastního průzkumu a náboru po celém světě.

Minulý rok Polygon zvežejnil partnerství s Decentraland, The Sandbox, Opensea, Hermez Network atd., aby zlepšil vývoj v NFT, Metaverse a herního ekosystému Web3.

Predikce ceny Matic – Názor odborníků

Zatímco někteří experti mají optimistický pohled na predikci ceny kryptoměny, která uvádí, že coin MATIC může překonat své soupeře, jiní drží své karty blízko hrudi.

Na základě naší predikce cen polygonu se očekává dlouhodobý nárůst; cena mince MATIC pro rok 2027 by mohla být kolem 2,304 dolarů. Podle 5leté prognózy MATIC se očekává, že zisky budou kolem +256,66 %.
Wallet Investor

Podle technické analýzy může být očekávaná maximální cena MATIC na konci roku 2022 kolem 1,188 dolarů. Minimální cena bude do konce roku 2023 0,6483 dolarů do konce roku 2023.
Trading Beasts

Aktuální cena MATIC je 0,6461 USD a naše data naznačují, že cena aktiva za poslední 1 rok rostla. Polygon vykazuje rostoucí tendenci a budoucí cena Polygonu je po roce předpovídána na 4,91 dolarů, podle naší predikce ceny MATIC.
GOV Capital

Podle analýzy dat se očekává, že cena MATIC překročí úroveň 0,7 USD. Očekává se, že do konce roku 2022 Polygon dosáhne minimální ceny 0,80 dolarů. Cena MATIC může dosáhnout maximální úrovně 0,90 dolarů.
Digital coin price

Podle naší předpovědi ceny Polygon na rok 2022 bude maximální cena kolem 2,27 dolarů. Minimální cenová hladina se může pohybovat kolem 1,95 USD s průměrnou obchodní cenou 2,01 USD.
Price Prediction

Rok 2022 může skončit s průměrnou cenou 1,92 dolarů a minimální hodnotou ceny 1,85 dolarů. Očekává se, že maximální cena Polygonu se bude obchodovat kolem 2,19 USD podle naší předpovědi ceny mincí MATIC.

Tech News Leader

Polygon si získal důvěru a důvěryhodnost mezi podniky. Podle naší predikce ceny Polygonu (MATIC) může jeho předpokládaný růst dosáhnout extrémních maxim, podobně jako to bylo vidět během boomu ICO a bubliny v sektoru kryptoměn. MATIC je již dlouho všelékem pro vývojáře aplikací a řešení pro problémy reálného světa, jako jsou převody virtuálních měn a distribuované finance.

Predikce ceny Matic pro rok 2022

Masivní přijetí dApp a četné technologické upgrady způsobily celkový růst cen MATIC. Partnerství a aliance posouvají škálovatelnost sítě na 65 000 transakcí za sekundu. Aktuální cena Polygonu (MATIC) se obchoduje kolem 0,8261 USD. Podle předpovědi ceny Polygonu 2022 se cena mince může pokusit zotavit z nedávného krachu trhu na 0,98 USD.

Predikce ceny MATIC 2023

Podle predikce ceny MATIC 2023 by průměrná hodnota mohla být na 1,00 dolaru, ale muže klesnout na minimum 0,8 dolarů. Predikce ceny pro rok 2023 naznačuje, že by nebylo přehnané najít hodnotu na 1,03 dolarů.

Budoucí výkonnost MATICu bude poměrně agresivní, což povede k velmi slibné cestě. Token může růst skokově, zejména díky aliancím. Nová partnerství by mohla přinést MATIC do centra pozornosti, čímž by se stal středobodem zájmu jako dobrá investiční možnost a společensky uznávaná kryptoměna.

V tomto procesu bude s každou další sekundou provedeno více transakcí, což se může ukázat jako těžká výzva pro krypto konkurenty ceny MATIC coinů. Podle predikce ceny MATIC bude coin ve srovnání s rokem 2022 v lepším stavu.

Predikce ceny MATIC 2024

Na základě dat předpokládáme, že mince začne rok 2024 s průměrnou cenou 0,9 dolarů. V první polovině roku 2024 by cena mohla atakovat hranici 1,05 USD. Maximální cena Polygonu (MATIC) by se do konce roku 2024 pohybovala kolem 1,07 dolarů, s minimální cenovou hladinou 0,9 dolarů.

Predikce ceny MATIC 2025

Cena polygonu (MATIC) by v roce 2025 mohla být 2,5 USD. Predikce pro minimální cenu je kolem 1,05 USD. Naše předpověď ceny MATIC naznačuje možnost, že průměrná cena MATIC by mohla být kolem 1,5 dolaru do poloviny roku 2025. Pokud mince přiláká více investorů, cena kryptoměny Polygon by mohla do konce roku dosáhnout 2,5 dolaru.

Predikce ceny MATIC 2026

Polygon je velmi oblíbený u mnoha projektů na něm postavených; vzhledem k tomu, že pokroky jsou zachovány, můžeme vidět, že cena MATIC stoupá k hranici 3,0 USD, což z ní činí nové historické maximum a dlouhodobě se bude zvyšovat. Minimální předpokládaná cena Polygonu do konce roku 2026 bude kolem 1,8 USD.

Závěr

Očekáváme, že token výrazně poroste. Hlavním klenotem MATIC je jeho schopnost neustále upgradovat a inovovat. Přijal mechanismus PoS, a proto se v nadcházejících letech očekává obrovský růst. Na základě predikce ceny Polygonu má token MATIC před sebou docela světlou budoucnost a nespoléhá pouze na decentralizaci.

Vlády po celém světě přijímají opatření k obnově ekonomik a to bude mít vliv i na Polygon (MATIC). Díky tomu by se MATIC měl stát aktivním a bezpečným přístavem pro investory. Podle naší predikce ceny Polygonu  pro rok 2030 se očekává, že coin může dosáhnout dokonce 7,3 dolarů.

Všechny tyto faktory a plány jsou jistě dostatečné k tomu, aby MATIC ovládl kryptosvět!

Originální článek Predikce ceny MATIC 2022 – 2026 pochází z webu CryptoSvet.cz.