Právní tým: Craig Wright už klíč k šifrovanému souboru „Satoshi“ a přístup k cca 820tis BTC

Soud o 1 milon BTC pokračuje. Právní tým Iry Kleimana tvrdí, že dr. Craig Wright už má možnost otevřít šifrovaný soubor, o kterém se předpokládá, že obsahuje soukromé klíče k více než 820 000 BTC. Kleiman žaluje Wrighta o Bitcoiny, které údajně těžil ve spolupráci s zesnulým Davem Kleimanem. Wright však říká, že žádné partnerství neexistovalo.

Chcete vědět, jak funguje Bitcoin ? Podívejte se na video!

Craig Wright odmítá otevřít soubor s důkazy

Podle soudních dokumentů podaných 21. května Kleiman tvrdí, že Wright „je schopen otevřít šifrovaný soubor, ale neudělá to proto, že bude obsahovat důkazy o partnerství a jeho bitcoinových podílech“. Kleiman uvedl, že 1,6 milionu dolarů v Bitcoinech (BTC ) bylo utraceno z adres dodaných soudu jako důkaz.

Wrightovo odmítání otevřít šifrovaný soubor silně naznačuje, že ví, že jeho obsah bude zahrnovat záznamy, které budou podporovat existenci partnerství mezi Wrightem a Davem Kleimanem a že 820 200 Bitcoinů (nebo jiná podobná částka) v dodaném seznamu CSW patří do partnerství, stejně jako duševní vlastnictví související s blockchainem vytvořené před smrtí Davea.

Seznam CSW – obsahující 16 404 BTC adres – na který odkazuje Kleiman, je v tomto případě jeden ze tří. Skutečnost, že Bitcoiny byly čerpány z adres v seznamu: „je nepopiratelným důkazem, že Wright buď předložil podvodný, či neúplný seznam svých Bitcoinů jako seznam CSW. Anebo má přístup k seznamu jeho Bitcoinů a soukromých klíčů, které jsou s nimi spojeny a lže.“

Četné podvody u soudu

„Wright se dostal do kruhu křivých přísah, padělaných důkazů, zavádějících podání a obstrukcí,“ říká podání.

Kleimanův tým uvádí čtyři případy, ve kterých Wright údajně lhal pod přísahou, poslední je z minulého týdne, kdy samozvaný Satoshi dodal padělané dokumenty týkající se jeho rozvodu. Tým tvrdí, že Wrightova bývalá manželka možná lhala na podporu jeho případu.

Má silnou motivaci k tomu lhát: je na něm finančně závislá, žije ve strachu, že jí odřízne od podpory, a kvůli tomu lhala jíž v minulosti.

Soudci případu zpochybnili důvěryhodnost Wrighta už několikrát. Kleiman kritizoval soud za to, že sankce uplatnil pouze jednou, a prohlásil, že Wrightovo „celkové opovržení právním systémem“ bude pokračovat, pokud ho neudrží na uzdě

V tomto dokumentu Kleimanův právní tým vzdal hold krypto komunitě, která věnovala velké množství času sledování případu:

Za odhalením padělání, lží, polopravd a zkreslování stálo úsilí žalobců kombinované s radami odborníků a krypto komunity.

Soudní proces se bude konat 6. července.

Mohlo by vás zajímat: Nové obrázky naznačujú, že Walmart využíva Vechain Thor na sledovanie výrobkov

Originální článek Právní tým: Craig Wright už klíč k šifrovanému souboru „Satoshi“ a přístup k cca 820tis BTC pochází z webu CryptoSvet.cz .