Pohled Vladimíra Putina na Bitcoiny a kryptoměny se stává virálem (video v článku)

Klip, který ukazuje ruského prezidenta Vladimira Putina vysvětlujícího jeho postoj k Bitcoinu (BTC ) a kryptoměnám, se stává v krypto světě virálem.  Ve videu, které bylo nedávno zveřejněno na Twitteru, byl Putin tázán, zda Rusko bude mít někdy své vlastní krypto aktivum, které vláda plně monitoruje a reguluje. A dostal také otázku, zda by tato hypotetická digitální měna nahradila papírové peníze.

Chcete vědět, jak funguje Bitcoin? Podívejte se na video!

Vladimir Putin a jeho náhled na krypto: deepfake? V reakci na to Putin říká, že samotná otázka je špatná, protože skutečné kryptoměny jsou navrženy tak, aby byly decentralizované a mimo kontrolu jakékoli třetí strany.

Otázka, kterou pokládáte, je formulována nesprávně, protože Rusko, které má svou vlastní kryptoměnu, je nemožné.

Stejně jako je nemožné, aby jakákoli jiná země měla svou vlastní kryptoměnu, protože pokud mluvíme o kryptoměně, je to něco, co přesahuje hranice států.

Video, publikované v roce 2018, začalo vyvolávat zapálené debaty mezi krypto nadšenci poté, co bylo sdíleno spoluzakladatelem Morgan Creek Digital a bitcoinovým býkem Anthony Pomplianem. Ten věří, že BTC má z dlouhodobého hlediska silnou šanci překonat americký dolar a stát se další globální rezervní měnou.

Antony Pompliano k videu napsal:

Pokud je toto video skutečné, zdůrazňuje to, jak dobře je Bitcoin chápán nejmocnějšími lidmi na světě.

If this video is real, it highlights just how well understood Bitcoin is by the world’s most powerful people.

The next reserve currency won’t be controlled by a nation state. pic.twitter.com/hsay8EhhZV

— Pomp 🌪 (@APompliano) April 28, 2020

Ačkoli technologie deepfake – což jsou falešná videa nebo zvukové nahrávky, které vypadají a zní stejně jako skutečná věc – je stále přesvědčivější, analytik a bitcoinový maximalista Tone Vays potvrdil překlad. Pokud je video skutečné, Vays říká, že je ohromen Putinovým chápáním technologie okolo Bitcoinů.

Na Twitter napsal:

Mohu potvrdit, že překlad je správný. Za předpokladu, že video je skutečné, Putin chápe kryptoměnu a Bitcoiny lépe než 99% lidí v krypto světě a 100% shitcoinerů.

Mnoho lidí nevěří pravosti videa i přes skutečnost, že rozhovor byl zveřejněn na oficiálním webu televizního kanálu NTV. Realita nebo deep fake? Co si myslíte vy?

Na každý pád se Bitcoin bude mít dobře s Putinem i bez něj.

Mohlo by vás zajímat: BTC halving by mohol spôsobiť manipuláciu na trhu – Ťažiari môžu umelo nafukovať cenu!

Originální článek Pohled Vladimíra Putina na Bitcoiny a kryptoměny se stává virálem (video v článku) pochází z webu CryptoSvet.cz .