Pattern Golden Pocket: Ani pád na 6300 USD neporuší momentální býčí trend

Fibonacci by mohl stát za dalším pádem na 6300 USD. Dokonce i níž. I přesto by to ale neporušilo dlouhodobý býčí trend, ve kterém se kryptoměna nachází. Za analýzou stojí populární trader SteveCrypt0.

Mohlo by vás zajímat: Vše, co potřebujete vědět o Bitcoinu v jednom videu

Fibonacci nás vrátí pod 7000 USD: Ale býčí trend by měl vydržet

SteveCrypt0 se domnívá, že pád na 6300 USD by byl zdravou korekcí podle známého indikátoru Fibonacciho linií. Na pád aktiva vsází mnoho investorů, protože se zvyšuje korelace s nezdravými akciemi. Pokud spadnou americké společnosti, zřejmě i Bitcoin. Do toho všeho útočí v republikánských státech nová vlna koronaviru, která se z demokratických měst přesunula do více odlehlých oblastí.

Vše co potřebujete vědět o: Bitcoin peňaženky a krypto peňaženky

Na sociální síť Twitter napsal:

„Mohli bychom jít na 6340 dolarů. Možná i níž. A přesto bychom byli v býčím trendu. Vlastně by šlo o zdravou korekci, na kterou dlouho čekáme.“

Zdroj: Cointelegraph

Bitcoin následuje akcie

Korelace mezi vlajkovou lodí kryptoměn a americkými akciemi roste. Tone Vays se domnívá, že slabý výkon akcií se přenese i na kryptoměnový trh. Je dost možné, že velkou roli bude hrát také rostoucí počet případů nakažení koronavirem.

Na druhou stranu nyní už bude jasnější, jak se v případě globální pandemie chovat.

Spolehlivé způsoby, jak koupit Bitcoin a kryptoměny

Originální článek Pattern Golden Pocket: Ani pád na 6300 USD neporuší momentální býčí trend pochází z webu CryptoSvet.cz .