Pasivní příjem z cloud miningu pomocí USDminer

Těžba kryptoměn je jedním z nejlepších způsobů jak vydělat peníze v kryptoměnovém průmyslu. Těžba výnosných kryptoměn jako Bitcoin a Ethereum však může být velice nákladná, protože vyžaduje špičkové výpočetní přístroje. Náklady na údržbu těchto přístrojů jsou obrovské a mimo dosah běžného milovníka kryptoměn. Právě proto se stal tak oblíbeným cloud mining, protože nabízí nadšencům do krypta příležitost těžit kryptoměny a přitom zaplatit pouze zlomek celkových nákladů.

Cloud mining nabízí uživatelům vzdálené datové centrum se sdíleným výpočetním výkonem. Centra pro těžbu se nachází ve vzdálených oblastech a uživatelé platí za možnost těžit bitcoiny nebo jiné kryptoměny tím, že si pronajmou generovaný hashrate.

Mohlo by vás zajímat: Těžaři oprášily staré ASIC minery, hashrate vyskočil od minulého týdne téměř o 20%

Cloudminer 01

Mnoho platforem tvrdí, že nabízí službu cloud miningu, ale mnohé z nich mají nevýhodné podmínky nebo nabízí nízké odměny a garantovanou platbu.  USDminer je špičková platforma pro cloud mining, která vznikla již v roce 2016 a je tudíž jedna z nejstarších a nejdůvěryhodnějších platforem pro cloud mining v krypto průmyslu.

Od svého vzniku se USDminer ohromně zvětšil a může se chválit s počtem více než 37 milionů uživatelů po celém světě.

Výtečné nástroje pro cloud mining

Jednou z funkcí, které USDminer nabízí je možnost dlouhodobých kontraktů pro cloud mining, které mohou fungovat tak dlouho, dokud bude přetrvávat trh. To znamená, že těžaři, kteří chtějí těžit dlouhodobě tak mohou činit s plnou jistotou.

Je známo, že dlouhodobá těžba nabízí větší zisky, protože cena těžené kryptoměny se časem zvyšuje. USDminer také poskytuje unikátní trh pro uživatele, kteří chtějí začít s nižší investicí a získat stabilní návratnost z prodeje svých hashrate.

USDminer také nabízí jednoduché uživatelské rozhraní, aby mohl uživatel rychle začít s procesem těžby. Registrovat se můžete jednoduše pomocí počítače nebo mobilního zařízení a začít okamžitě těžit. Platforma také nabízí bezpečné prostředí díky komunikaci s SSL šifrováním a vícevrstvé studené uložení mincí, tzv. cold storage.

Cloudminer 02

Těžaři mají k dispozici 99% provozuschopnosti těžebních strojů spolu s vysoce kvalitním týmem údržby a farmaření. Toho je dosaženo díky použití nejnovějších ASIC těžebních a GPU sestav, které zajistí, že výdělky uživatelů jsou spolehlivé a konzistentní.

Kromě toho má USDminer těžařské uzly v různých částech světa, včetně Asie, Evropy a Ameriky. Těžařské farmy jsou umístěny v oblastech s nízkými náklady na elektřinu, což umožňuje USDmineru nabídnout nízké poplatky za cloud mining.

Cloud Mining na USDMiner

Cloud mining na USDMiner je jednoduchý a snadný. Uživatel musí pouze investovat částku minimálně ve výši 100 dolarů za pronájem těžařského přístroje a získá tím slušný výdělek.

pasivní příjem z cloud miningu, cloud mining, USDminer

Investice ve výši 100 dolarů nabízí odměnu 6 dolarů ve smluvním období jednoho dne. USDminer nabízí další těžební plány s různou dobou trvání a odměnami.

Investice 480 dolarů nabídne již odměnu 100 dolarů za smluvní období 10 dnů, zatímco investice 1300 dolarů přinese bonus 650 dolarů za 21 dnů.

Na konci smluvního období můžete okamžitě vybrat svůj kapitál a zisk, nebo zvýšit svůj kapitál pro dlouhodobější investice. USDminer poskytuje plnou garanci jistiny a úroků pro každou investici.

USDminer navíc spustil novou kampaň, která odmění všechny uživatele registračním bonusem 10 dolarů, které je možné okamžitě vybrat. Platforma na cloud mining také nabízí referenční program, kde dostanete 3% komisi za doporučení přátelům a rodině.

Cloudminer 04

Závěrem lze říci, že USDminer je dokonalou cloud miningovou platformou pro krypto nadšence, kteří chtějí zvýšit své možnosti výdělku. Nabízí plnou garanci všech investic a má tým kvalifikovaných analytiků a odborníků, kteří každý den pracují na tom, aby měli zákazníci konzistentní odměny.

Pokud se chcete dozvědět více o USDminer, navštivte webstránku na  https://www.usdminer.com a prohlédněte si těžební plány, abyste mohli začít s vlastní těžbou.

Přečtěte si také: ETH hashrate je na nových maximech, těžaři obnovili provoz mimo Čínu

Originální článek Pasivní příjem z cloud miningu pomocí USDminer pochází z webu CryptoSvet.cz.