Partner Morgan Creek: Půjdeme dolů, ale ATH bude do září

Navzdory velkému šoku, který zažil trh s kryptoměnami v březnu, se Bitcoinu daří. Prolomil několik hladin a úspěšně vyletěl až na 7300. Od vyhlášení pandemie si kryptoměna tak připsala 100 %. Nicméně ne každý očekává další cenový růst. Partner z Morgan Creek Jason Williams očekává před halvingem pád. A potom? „Až na měsíc“.

Jason Williams z Morgan Creek: Do září nás čeká ATH Trh s kryptoměnami zažívá turbulentní časy. Vyhlášení pandemie vyhnalo kryptoměnu až na 7000 USD. Williams předpokládá, že halving s cenou moc nezamává. Naopak se před ním má cena ještě ponížit o tisíce dolarů.

Co je Bitcoin a jak funguje? Podívejte se na video!

Nabídka a poptávka dohromady určují cenu. Williams předpokládá, že kvůli krizi se může cena dostat velice hluboko. Nicméně po halvingu a poté, co se přežene nejhorší krize kolem koronaviru, má cena vystřelit na nové výšky. Do září předpokládá nové ATH nad 20 tisíc amerických dolarů.

Williams vydal sadu tweetů na Twitteru.

„Svět obchoduje Bitcoin 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Nové ATH přijde do září tohoto roku.“

The world is trading #bitcoin 24 hours a day. 7 days a week.

New ATH coming in Sept of this year IMO. pic.twitter.com/X2mygZMVkV

— JWilliamsFstmed (@JWilliamsFstmed) April 2, 2020

Myšlenky toho, že velkou výhodou se stává obchodování 24 hodin a 7 dní v týdnu, se chytá čím dál tím víc investorů. Nepředvídatelné události se totiž neději jen během pracovních hodin. A to je velká výhoda BTC.

Mohlo by vás zajímat: Binance oznamuje odkúpenie spoločnosti Coinmarketcap – CZ prejavil spokojnosť

Originální článek Partner Morgan Creek: Půjdeme dolů, ale ATH bude do září pochází z webu CryptoSvet.cz .