P2E bojová karetní hra Calvaria vybrala v předprodeji 3 mil. dolarů, předprodej je ukončen

Jeden z nejžhavějších předprodejů roku se dostal ke svému konci a odborníci říkají, že ziskový potenciál tohoto projektu je obrovský. Calvaria se umístila jako herní projekt, který by mohl sesadit z trůnu Splinterlands a Gods Unchained se svou pohlcující hrou P2E a investoři k němu byli přitahováni od samého začátku.

Calvaria dokázala v rekordním čase získat více než 3 milionu dolarů. Pojďme se podívat, proč je kolem projektu tolik humbuku.

Calvaria uvede F2P verzi, aby zavedla hromadné přijetí a zvýšila hodnotu

Calvaria je kryptoměnová karetní Play-to-Earn hra založená na NFT. Zaměřuje se na jedinečná monstra z podsvětí, která bojují o kontrolu nad posmrtným životem.

V herním ekosystému jsou tři různá města a každé město má své vlastní NFT postavy, které přicházejí s jedinečnými schopnostmi. Jakmile se naučíte používat jejich schopnosti, můžete začít bojovat s ostatními hráči, abyste získali odměny v tokenu RIA a vydělali.

Můžete získat některé „vzácné“ postavy, které jsou dražší, ale to nezaručuje výhru, protože hra je striktně založena na taktice.

I když v současnosti na trhu není nedostatek P2E krypto karetních her, neexistují žádné projekty, které by se vyrovnaly inovativnímu příběhu Calvaria a pokročilým herním funkcím. Proto si zkušení hráči jsou jisti, že překoná přední hry, jako Gods Unchained.

Dále vývojáři vytvořili dvě verze hry – P2E a F2P (free-to-play). Chtějí přilákat ty, kteří nemají s kryptoměnami žádné zkušenosti, aby se zapojili do zábavy a vyzkoušeli si hru, aniž by do hry vložili skutečné peníze. Nepotřebují ani kryptopeněženku! V rámci této verze bude umístěna viditelná lišta, která zobrazuje, kolik by si hráči vydělali, kdyby hráli verzi P2E.

Protože to na platformu přitáhne obrovské množství nových hráčů, můžeme očekávat, že to bude mít obrovský vliv na cenu tokenů RIA.  

Zalistování tokenu RIA již brzy

Před třemi měsíci tým spustil oficiální předprodej tokenů RIA a okamžitě upoutal pozornost investorů. Jak média, tak kryptokomunita to přivítali s otevřenou náručí a zpětná vazba byla zatím jen pozitivní. I když byl medvědí trh při spuštění předprodeje v plné síle, stále se mu dařilo, což jen vypovídá o jeho kvalitě.

Hlavní centralizované burzy kryptoměn jako BKex, LBank a Changelly Pro potvrdily, že zalistují RIA, což vyvolá obrovský nárůst hodnoty. První seed incubator event proběhne již 7. února na BKex a o 24 hodin později jej bude následovat LBank.

V komunitě se také mluví o tom, že RIA zalistuje také KuCoin, protože tým stojící za KuCoinem projevil podporu projektu na sociálních sítích a Calvaria uzavřela partnerství, které zaručuje používání KuCoin Wallet. Vzhledem k tomu, že KuCoin je čtvrtá největší CEX na světě, zaručovalo by to značné býčí pohyby.

Soutěž o 100 000 USD

Pokud se na projektu Calvaria mohou všichni shodnout na jedné věci, je to to, že komunitě od začátku ukázala, že hráči jsou ústředním bodem projektu. Vše od herního příběhu až po F2P verzi bylo vytvořeno tak, aby se na platformě všichni dobře bavili.

Ale je tu další velké oznámení – tři hráči si rozdělí odměnu 100 000 USD.

Všechny podrobnosti najdete na oficiálních stránkách Calvaria a jak získat několik vstupů. Jen si pamatujte, že v den slosování o hlavní cenu potřebujete ve svém portfoliu tokeny RIA v hodnotě 100 USD, chcete-li se slosování zúčastnit.

Jakmile se alfa verze hry stane virální ve 2. čtvrtletí 2023, můžeme očekávat několik dalších zábavných dárků a odměn.

Jak můžete vydělávat na Calvaria?

Mnoho investorů spěchalo s investicí do této jedinečné P2E hry kvůli mnoha výhodám, které mohou využívat. Nejen, že se mohou brzy těšit z odměn, ale mohou těžit z úžasných funkcí projektu.

  • eSporty – Calvaria se perfektně hodí do světa eSportů. Tým stojící za projektem také plánuje spustit a hostit řadu eSportovních událostí.
  • Staking – Staking jako koncept je v posledních letech populární a Calvaria také nabízí investorům možnost získat pasivní odměny stakováním coinů.
  • Dobrá investiční příležitost – Calvaria poskytuje expozici vůči NFT, eSportům, blockchainovým hrám a kryptoměnám. Díky tomu je dokonalou investiční volbou pro investory, kteří chtějí vlastnit diverzifikované aktivum.

Proč byste měli investovat do Calvaria?

Calvaria byl jedním z nejúspěšnějších předprodejů a je projektem, který v roce 2023 rozkvete. S přitažlivou hratelností, velkými odměnami a širším publikem jako cílovou skupinou je Calvaria rozhodně projekt, do kterého stojí za to investovat.

Existuje několik důvodů, proč byste měli investovat do Calvaria. Calvaria je součástí rostoucího systému krypto her a bude hrát zásadní roli v budoucím přijetí her.

Můžete se připojit k verzím Free-to-Play a Play-to-Earn. Jako dokonalý most mezi světy Web2 a Web3 nabízí Calvaria hru Free-to-Play (dostupná jako aplikace) pro hráče, kteří nejsou obeznámeni s kryptoměnami.

Vzhledem k tomu, že se Calvaria zaměřuje na krypto i jiné hráče, má potenciál čelit velké poptávce po tokenu kvůli širšímu cíli. To může v budoucnu pozitivně ovlivnit cenu.

navštívit calvaria

Originální článek P2E bojová karetní hra Calvaria vybrala v předprodeji 3 mil. dolarů, předprodej je ukončen pochází z webu CryptoSvet.cz.