Neuvěříte, kolik objemu ETH, EOS a LTC je pravděpodobně falšováno

Obchodovaný objem kryptoměn Ethereum , EOS a Litecoin se dostává pod palbu kritiky. Nová zpráva přichází s výsledkem, že zájem o který se opírají není legitimní. Tato zpráva přichází v době, kdy západní kryptoměny Ethereum a Litecoin mají problémy v rámci svých nadací a snaží se hledat financování.

Obchodovaný objem: Hlavní zdroj zájmu o Ethereum, EOS a Litecoin Výzkumník Koji Higashi v minulém týdnu vydal zprávu, ve které tvrdí, že směnárny falšují 99 % obchodovaného objemu této trojice kryptoměn. Japonský kryptoměnový analytik zmiňuje, že úroveň falešného objemu u altcoinů se ukazuje na úplně jiné úrovni, než s bitcoinem.

Studie sledovaná velké zisky na trhu s altcoiny. ETH zůstává stále druhou největší kryptoměnou z hlediska tržní kapitalizace. Ta zažila v posledních měsících růst o 20 % poté, co se odrazila od 116 USD. Stejně tak čínský tažný kůň EOS a západní malý bratr BTC Litecoin vystřelují se zisky v rámci desítek procent.

Se zprávou je potřeba počítat. Objem je totiž jeden z hlavních indikátorů, podle kterého obchodníci investují. Pokud se každý větší pohyb podmíní dostatečným tokem peněz, jedná se pro většinu investorů o signál zpozornět a případně také otevřít pozice.

Higashi dodává:

„Jinak řečeno, falešný objem vám může nabídnout neexistující dojem, že altcoinům se daří skvěle a že se toho dá hodně očekávat.“

Originální článek Neuvěříte, kolik objemu ETH, EOS a LTC je pravděpodobně falšováno pochází z webu CryptoSvet.cz .