Meta Masters Guild získal v předprodeji už více než 2,1 milionu USD – Do konce čtvrté fáze zbývají pouhé 4 dny

Nový inovativní herní cech a ekosystém Web3, Meta Masters Guild, jenž využívá blockchain a technologii Web3, aby mohl poskytnout svým hráčům nezapomenutelný zážitek ze hry, zažívá velmi úspěšný předprodej svého nativního tokenu MEMAG. Aktuálně totiž bylo v předprodeji vybráno už více jak 2,1 milionu dolarů.

Meta Masters Guild

Meta Masters Guild je nová decentralizovaná herní platforma, která je založená na blockchainu Ethereum. Nativním tokenem platformy je token MEMAG. Hráči budou získávat odměny ve formě herní měny nebo NFT. Všechny hry na platformě budou využívat token MEMAG, který bude dále možné také směnit za měnu Gems. Gems je ovšem mimořetězcové aktivum, které se nenachází na blockchainu, a proto o Gems nelze mluvit jako o kryptoměně. Jelikož Gems není kryptoměnou, tak mohou být všechny produkty platformy nabízeny v obchodech s aplikacemi Apple a Google App Store.

Meta Masters Guild
Meta Masters Guild

Platforma Meta Masters Guild si dala za cíl vytvořit unikátní herní zážitek Web3, kde budou mít hráči zcela pod kontrolou svá digitální aktiva. Zároveň platforma upřednostňuje spíše koncept play-and-earn, který klade důraz především na zážitek ze hry prostřednictvím zajímavých odměn pro hráče. Úspěšnost hry se totiž odvíjí od toho, jestli se k ní hráči budou vracet a nikoliv od získaných finančních prostředků.

Kromě toho také Meta Masters Guild bude dávat svým hráčům komunitní dárky, pořádat nejrůznější události, které budou hráče za jejich odhodlání a dovednosti taktéž odměňovat, dále pak pořádat turnaje, ligy, žebříčky a další zajímavé soutěže s možností výhry zajímavých cen, které bude následně možné uplatnit v reálném světě.

Aktuální vývoj předprodeje - token MEMAG
Aktuální vývoj předprodeje – token MEMAG

Jak už bylo zmíněno výše, platforma se snaží o pozvednutí konceptu play-to-earn na jinou úroveň. Má za to, že už bylo dost omezování příležitostí pro nezávislé vývojáře a hráče, kteří za svou práci nejsou pak ani pořádně odměněni. To však chce Meta Masters Guild změnit a to prostřednictvím svého konceptu play-and-earn. Tento koncept má nejen přinést hráčům skvělý zážitek ze hry umocněný navíc zajímavým přivýdělkem, ale také zároveň dát šanci nezávislým vývojářům a hráčům podílet se maximálně na směru a vývoji hry, kterou hrají a dobře je i odměnit.

Herní filozofie platformy

Meta Masters Guild si stanovil čtyři základní principy, podle kterých se bude řídit celý ekosystém – Zábava na prvním místě, Vlastnictví, Komunity dělají hry a Hrát a vydělávat.

Zábava na prvním místě: Nejvyšší prioritou platformy je zajistit, aby měl hráč ten nejlepší možný zážitek ze hry. Kladen je důraz nejen na udržitelnost se zaměřením na stabilitu hráčské komunity, ale také na integraci blockchainu, tokenizaci a mechaniku.

Skutečné vlastnictví: Veškerá herní aktiva v ekosystému Meta Masters Guild jsou ověřena a obchodovatelná na blockchainu Ethereum, což umožňuje decentralizovaný systém a navýšené pobídky k nákupu těchto aktiv. Hráči tak doopravdy vlastní a drží svá aktiva.

Komunity dělají hry: Klíčovou roli ve vývoji her hraje právě komunita Meta Masters Guild. Platforma je odhodlána zapojit hráče do rozhodovacího procesu a reagovat na zpětnou vazbu, aby se mohla dále vylepšovat. Členové, kteří se budou aktivně podílet na vylepšování platformy, budou poté odměněni za svou loajalitu prostřednictvím akcí, soutěží a nebo dárků.

Hrajte a vydělávejte: Hlavní myšlenka, ve kterou Meta Masters Guild veří, je v hraní a vydělávání. Hráči budou sice moci vydělávat peníze během hraní her, ale vždy bude hlavně kladen důraz na potěšení ze hry.

Meta Masters Guild a jeho hry

V současné době má platforma v různých fázích vývoje celkem tři hry. Všechny její hry budou mít společných několik znaků, mezi které se řadí koncept play-to-earn, budou zdarma, rozšíření o zajímavé funkce nebo možnost vyhrát NFT.

Meta Kart
Meta Kart

První hrou, která se už nachází v pokročilé fázi vývoje, je hra Meta Kart. Meta Kart je zábavná závodní hra, ve které si hráči zvolí své oblíbené jezdce a motokáry, se kterými budou následně závodit na několika zábavných závodních tratích. K rozšíření a vylepšení svých jezdců a motokár v obchodu Meta Masters Guidl, budou moci hráči použít Gems nebo tokeny MEMAG.

Další dvě hry platformy jsou Meta Masters World a Rapid NFT. Obě tyto hry jsou ve fázi vývoje.

Meta Masters Guild má již několik partnerů, včetně RWaltz, blockchainové vývojové firmy, která spolupracuje s Probit exchange, 100XCoin a BTC Bizarre.

Předprodej tokenu MEMAG

Investoři a hráči, které tento projekt zaujal, si mohou v současné době koupit token MEMAG v předprodeji. Předprodej se nyní nachází ve čtvrté fázi, ve které je cena tokenu stanovena na 0,016 USDT. Ovšem čtvrtá fázi bude již za 4 dny končit a poté bude cena tokenu opět automaticky navýšena.

Zúčastnit se předprodeje

Originální článek Meta Masters Guild získal v předprodeji už více než 2,1 milionu USD – Do konce čtvrté fáze zbývají pouhé 4 dny pochází z webu CryptoSvet.cz.