Laserové pohledy na Twitteru vyhlížejí 100 000 dolarů za Bitcoin

Laserové pohledy na Twitteru vyhlížejí 100 000 dolarů za Bitcoin

Podporovatelé Bitcoinu (BTC) včetně generálních ředitelů a politiků změnili své profilové obrázky na Twitteru, aby zobrazovali laserové oči jako způsob, jak oslavit růst BTC.

Vše, co potřebujete vědět o tom, Jak obchodovat na Binance + bonus pro čtenáře

Oslavujeme bitcoinový růst jako mutanti s laserovým pohledem

Účty na Twitteru Chairforce a GreZaj poprvé zahájily trend 16. února, kdy primární kryptoměna poprvé překročila hodnotu 50 000 dolarů. Přidružený hashtag pro grafiku laserového pohledu je # LaserRayUntil100K. V té době se Bitcoin přiblížil tržní kapitalizaci k 1 bilionu dolarů.

Prominentní osobnosti krypto sektoru jako Samson Mow, Meltem Demirors, Nic Carter, Gabor Gurbacs, Max Keizer, dvojčata Winklevossové a mnoho dalších od té doby naskočili do rozjetého vlaku. Další účtet Twitter RD BTC zveřejnil záblesk očí na twitterovém profilovém obrázku Hala Fineyho. Tweet byl v komunitě dobře přijat. Finey byl první, kdo získal Bitcoin od jeho anonymního tvůrce a vyvíjel kód v prvních letech.

Ředitelé společností i politici

Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla a SpaceX a Micheal Saylor, generální ředitel společnosti MicroStrategy, byli prominentními jednotlivci mimo komunitu kryptoměn, kteří přijali trend laserových očí. Oba ředitelé vyjádřují silnou podporu Bitcoinu, zejména Saylor připravuje cestu pro korporátní adopci a vyšší ocenění největší kryptoměny tím, že investiční strategie jeho společnost vede k alokaci hotovostního zůstatku do BTC.

MicroStrategy investuje do Bitcoinu od září loňského roku a do budoucna plánuje přidat do rozvahy další BTC v hodnotě 1 miliardy dolarů. Společnost Tesla v lednu 2021 koupila BTC v hodnotě 1,5 miliardy dolarů, což dále zvýšilo hype.

Zajímavé je, že také dva členové amerického Kongresu se připojili k trendu laserových očí na podporu Bitcoinu. Warren Davidson, zástupce 8. okrsku v Ohiu, dlouholetý zastánce Bitcoinu, přijal tento trend a senátorka Cynthia Lumminsová z amerického státu Wyoming, která je velmi přátelská ke kryptoměnám, také podpořila laserové oči na jeden den stejně jako Elon Musk. Svou jednodenní propagaci zakončila poznámkou, „ale moje podpora zdravých peněz pokračuje.“

Magdalena Gronowska, inspektorka bankrotu kryptoburzy Quadriga, která pomohla založit bitcoinový fond 3iQ, řekla: „# LaserRayUntil100K jsou bitcoineři, které se scházejí, aby oslavily stovku, která je v našich očích.“ Pokud jde o to, zda bude udržovat laserové oči na svém profilovém obrázku na Twitteru, dokud Bitcoin nedosáhne 100 000 dolarů, řekla: „Na pár měsíců ano.“

Při rychlosti Bitcoinu – což je 91% nárůst od začátku roku – to nemusí být tolik času.

Nenechte si ujít naše video: Binance Futures návod – jak obchodovat s pákou

Originální článek Laserové pohledy na Twitteru vyhlížejí 100 000 dolarů za Bitcoin pochází z webu CryptoSvet.cz.