Korea Blockchain Week 2022 přinesl optimistický výhled do budoucna

Začátkem srpna 2022 se konal v Soulu vyhlášený Korea Blockchain Week 2022, na kterém se sešlo více než 8 700 nadšenců krypta z řad stavitelů, investorů, politiků, vedoucích pracovníků a uživatelů z celého světa. O čem se na této akci nejvíce diskutovalo a s jakým závěrem celý KBW2022 skončil? To se dozvíte v tomto článku.

Korea Blockchain Week 2022

Přes 8 700 účastníků se sešlo na největší asijské krypto konferenci v Soulu, Korea Blockchain Week 2022, aby si rozšířili své vědomosti a zároveň získali přehled o budoucím směru ve vývoji DeFi, Web3, Metaverse a dalších. Organizátor konference FactBlock oznámil, že pátý ročník této blockchainové události měl obrovský úspěch a dodal všem účastníkům optimistický výhled na vývoj krypta do budoucna.

Cílem akce bylo propojit jednotlivé lidi a společnosti z oboru a pomoci jim si navzájem předat nové informace. Celkem na přednáškách nebo panelech vystoupilo 130 řečníků.

Hlavní událostí byl KBW2022:IMPACT, jehož organizátorem byl FactBlock, spolupořadatelem Hashed a partnerem ROK Capital. Události se odehrávala na třech pódiích, protože Jižní Korea má tři metropolitní města – Soul, Pusan a Čedžu, po kterých tak pódia byla pojmenována.

V KBW2022:IMPACT byl Web3 hlavní agendou a projevy a panelové diskuse se konaly na různá podrobná témata, jako je infrastruktura, NFT, hry, metaverse, DAO a regulace. KBW je místem, kde se lídři blockchainového průmyslu po celém světě mohou podělit o poznatky a diskutovat o vývoji technologie blockchain. Nyní se etablovala jako globální blockchainová událost mimo Asii. Doufáme, že každý, kdo se zúčastnil této akce, získal cenné informace o nejnovějších trendech v technologii blockchain a velkých projektech v rámci vesmíru.” řekl generální ředitel společnosti FactBlock Seonik Jeon.

Jelikož se konference konala v Jižní Koreji, nejvíce účastníky zajímali projekty Web3 vycházející z korejské blockchainové scény. Důvodem tohoto zájmu byl fakt, že jihokorejská vláda přistoupila k regulaci tohoto odvětví, čímž poskytla hodně potřebnou podporu celému tamnímu ekosystému Web3.

Originální článek Korea Blockchain Week 2022 přinesl optimistický výhled do budoucna pochází z webu CryptoSvet.cz.