Je příliš pozdě koupit Dogecoin? Ano, ale tyto dvě kryptoměny nikoliv

Najít digitální aktivum, které v dnešní době roste, je poměrně složitá disciplína. I když možná se blýská na lepší časy a s koncem roku se možná investoři dočkají i růstu cen kryptoměn. Dokonce už i jedna z nejznámějších kryptoměn Dogecoin, vykazuje delší dobu růst, který byl ovšem zbrzděn rezistentní zónou. V tomto článku se podíváme na technické nastavení této psí kryptoměny a také si představíme tokeny, jejichž cena již delší dobu roste a ještě nějaký čas růst bude. Pojďme se do toho pustit.

Dogecoin beze směru

Tato známá psí kryptoměna, jejíž hlavního představitele zná snad celý svět, se nachází v postranním trendu, který vykazuje mírný růst. Dogecoin v současné době testuje rezistentní zónu. Jedná se již o druhý test cenové úrovně 0.110 USD a prozatím to vypadá, že i na druhý pokus rezistence odolala. Obchodování druhých testů S/R zón je přitom považována za poměrně riskantní strategii, protože po prodělaném testu S/R zóna již neplní svojí původní funkci.

Dogecoin se dostal na vyšší cenové úrovně poté, co si prošel silným volatilním obdobím, kdy nejprve jeho cena vystřelila vzhůru, načež po krátké konsolidaci došlo k jejímu poklesu. Mírný růst ceny Dogecoinu je jednou z mnoha vlaštovek na kryptoměnových trzích, což by mohlo naznačovat tolik očekávaný vstup kupců do trhu a tedy růst ceny kryptoměn. Nyní se již pojďme podívat na kryptoměny, jejich cena neklesá ani nestagnuje, ale neustále roste.

Denní graf kryptoměny Dogecoin - DOGE/USD
Denní graf kryptoměny Dogecoin – DOGE/USD

Tokeny, které se nyní vyplatí koupit

Token IMPT

Pro investory, kteří se zabývají životním prostředím a není jim lhostejná současná situace, nabízí platforma IMPT.io zajímavou možnost. Platforma IMPT.io před několika týdny totiž spustila svůj předprodej nativního tokenu IMPT a současně s tím i poskytla možnost nakupovat a obchodovat s uhlíkovými kredity.

Platforma IMPT.io tak chce každému jednotlivci a společnostem pomoci kompenzovat jejich uhlíkovou stopu a to snadným a bezpečným způsobem. IMPT.io se tak nejen snaží zlepšit životní prostředí ale rovněž i bojovat proti globálnímu oteplování.

Vývoj 2. fáze předprodeje tokenu IMPT
Vývoj 2. fáze předprodeje tokenu IMPT

Token IMPT je stále možné koupit výhodněji v předprodeji. Předprodej se nachází nyní ve své druhé fázi, ve které je cena tokenu stanovena na 0.023 USD. V každé další fázi pak bude cena tokenu automaticky zvyšována, a proto by investoři s nákupem neměli otálet. Čím dříve token IMPT koupí, tím vyšší může být po skončení předprodeje jejich zisk. Projektu se od spuštění předprodeje podařilo získat už více než 14 milionů dolarů a zájem investorů stále roste.

Zúčastnit se předprodeje

Token RIA

Milovníky online bojových a karetních her jistě zaujme nový krypto projekt s názvem Calvaria. Jedná se o blockchainovou P2E bojovou karetní NFT hru odehrávající se v posmrtném životě. Calvaria hráčům nabízí kromě pohlcujících zážitků také plné 3D, netradiční prostředí a možnost si při hraní i slušně vydělat.

Vývojáři chtěli Calvarii udělat co nejvíce dostupnou a pomoci tak k urychlení přijetí kryptoměn širokou veřejností. Hra je dostupná po celém světa jak na mobilních zařízeních, tak i na PC. Pro hráče, kteří si raději nejdříve hry zkouší nanečisto, nabízí Calvaria verzi zdarma.

Nativním tokenem Calvarie je token RIA, který je zároveň i hlavní složkou celé ekonomiky hry. Token RIA je stále možné koupit v předprodeji. Předprodej tokenu RIA zatím předčil všechna očekávání, když během prvních dvou týdnů získal 1 milion dolarů a v současné době už více jak 2 miliony dolarů.

Původně byl předprodej plánován na celkem deset fází. Minulý týden však přišli vývojáři s oznámením o urychlení předprodeje a jeho následném ukončení po páté fázi. K tomuto kroku se rozhodli hlavně z důvodu vývoje situace na trhu, která následovala po krachu kryptoburzy FTX.

Vývoj 5. fáze předprodeje tokenu RIA
Vývoj 5. fáze předprodeje tokenu RIA

Nyní je předprodej tak již ve své finální páté fázi, ve které je cena tokenu RIA stanovena na 0.0325 USDT. Investorům, kteří chtějí token zakoupit ještě za stále výhodnou cenu, tak zbývá jen několik málo dní nebo hodin, než bude předprodej zcela ukončen a token RIA uveden na burzy, kde se bude obchodovat za několikrát vyšší cenu.

Zúčastnit se předprodeje

Originální článek Je příliš pozdě koupit Dogecoin? Ano, ale tyto dvě kryptoměny nikoliv pochází z webu CryptoSvet.cz.