Jak rozmnožovat váš Bitcoin

Jak rozmnožovat váš Bitcoin

PR článek: CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu. Neručíme za pravdivost v článku. Doporučujeme vlastní průzkum!

Cena Bitcoinu láme rekordy, když po nedávné podpoře od Tesly přesáhla hodnotu 46 tisíc dolarů. Nezoufejte však pokud jste se nepřipojili v začátcích, ještě pořád máte šanci.  Existuje mnoho strategií, jak využít rostoucí adopce BTC a dalších kryptoměn. Ze všech těchto strategií přináší nejmenší riziko a nejvyšší návratnost právě krypto arbitráž.

Jak 10x znásobit váš Bitcoin

Abychom si ukázali, jak to funguje, použijeme jako příklad ArbiSmart, automatizovanou platformu pro krypto arbitráž. Je připojena na 35 různých krypto směnáren, které simultánně skenuje a nepřetržitě monitoruje stovky digitálních měn najednou, aby nalezla dočasné cenové nedostatky. To jsou okamžiky, kdy po krátkou chvíli, často pouze na pár minut, se určitá kryptoměna stane dostupná na různých směnárnách za různé ceny. Cenový rozdíl se rychle vyřeší, ale zatímco je tohle malé okno příležitosti otevřeno, platforma automaticky nakoupí mince na směnárně, kde je cena nejnižší a pak je obratem prodá na směnárně, která nabízí nejvyšší cenu, čímž vytváří zisk.

Jak si vede krypto arbitráž ve srovnání s jinými typy krypto obchodování?

Je bezpečnější – Například denní obchodování generuje zisk z extrémních výkyvů na krypto trzích a vyžaduje spekulace o trajektorii vašeho vybraného aktiva.  Naproti tomu při krypto arbitráži nejste vystaveni rizikům spojeným s krypto volatilitou.  Vyděláváte zisk tím, že využijete cenové nedostatky na směnárnách, což je mnohem menší riziko.

Je jednodušší – Rychlost a multifunkční možnosti automatizovaného systému jsou jen jedním způsobem, jak úspěšně využít příležitost pro krypto arbitráž. Monitorování několika různých trhů a kryptoměn 24 hodin denně pro nalezení a využití nedostatků, které často existují pouze po dobu několika málo minut, může být dosaženo pouze s algoritmickým obchodním systémem. Zkoušet to provádět manuálně by bylo příliš náročné. To znamená, že s automatizovanou platformou pro krypto arbitráž vám stačí se zaregistrovat a vložit prostředky. Pak už můžete klidně svůj den využít k jiné činnosti, zatímco platforma se postará o všechno ostatní. Investuje za vás a nemusíte ani pohnout prstem.

Je spolehlivější – Jak jsme již uváděli, denní obchodování s kryptem může být díky výjimečně vysoké volatilitě trhů s digitální měnou neskutečně riskantní a zisky zdaleka nejsou tak spolehlivé.  Na druhé straně spektra je HODLování, strategie bez rizika, při které dlouhodobě uschováváte vaši kryptoměnu, ignorujete všechny krátkodobé fluktuace a držíte mince ve vaši krypto peněžence s nadějí, že v budoucnu jejich cena stoupne. Zatímco tohle je mnohem bezpečnější metoda, je také pomalejší, a znamená, že váš kapitál jen tak leží ladem a nic nedělá po celé roky, zatímco by jej bylo možné nechat pracovat a vydělávat. Naproti tomu vám krypto arbitráž umožní vydělat obrovské roční zisky stabilním a konzistentním způsobem, s minimálním rizikem. Pokud se vrátíme k našemu příkladu s ArbiSmart, na této platformě můžete vydělat dokonce až 45% úrok, přičemž se dozvíte kolik vyděláte za měsíc a rok ještě než vůbec začnete investovat.

Jak si vede ROI ve srovnání se zisky z jiných tradičních investičních strategií?

Existuje nespočet způsobů, jak získat pasivní příjem, od pozemků po akcie a obligace, a u všech je poměr rizika s návratností rozdílný. Vezměme si jako příklad trh s realitami. Můžete očekávat návratnost zhruba 12% ročně, i když to nezohledňuje platby právníkům, makléřům a bankám, ani náklady na údržbu, daně z nemovitosti a nájem za měsíce, kdy pozemek není v pronájmu.  Alternativou jsou akcie, které stejně jako krypto mohou být vysoce volatilní, ale nabídnou návratnost průměrně  10%, nebo se můžete rozhodnout pro stabilnější obligace, které nabízí stálý, ale méně impozantní návratnost ve výšce 5% nebo 6% ročně. No a konečně, vaše nejbezpečnější volba je banka, která je prakticky bezriziková, ale v průměru nabídne pouze 1% ročně.

Porovnejte tyto tradiční investiční možnosti s krypto arbitráží, která přináší téměř nulové riziko ale nabízí několikanásobně vyšší konzistentní a spolehlivou návratnost. Pokud se podíváme na ArbiSmart, můžete vydělat garantovaný zisk, který se pohybuje od 10,8% do 45% ročně, v závislosti na výšce vaší investice.

as02

Konzistence je také faktorem, který odlišuje krypto arbitráž od jiných investicí s vysokou návratností. Pokud se podíváte na stránky ArbiSmartu s typy účtů, předem uvidíte kolik přesně vyděláte na každém typu účtu. Naleznete tam taky  kalkulačku investic, která vám přesně ukáže, jak dlouho potrvá než dosáhnete váš cílový zisk, a jakou částku k tomu potřebujete investovat.

K tomu všemu budete vydělávat složený úrok ze zisků z krypto arbitráže, jakož i kapitálové zisky z rostoucí hodnoty RBIS, nativního tokenu platformy.

Po vložení prostředků, ať už ve fiat nebo kryptoměně, budou pro obchodování na platformě automaticky převedeny na RBIS. Vaše peníze si můžete kdykoli vybrat v EUR, USD, BTC, ETH nebo USDT, dokud se však prostředky používají k obchodování s krypto arbitráží, pořád stoupají na hodnotě a generují druhotný přísun pasivního příjmu. Od chvíle, kdy byl token před dvěma roky spuštěn, již jeho hodnota vzrostla o 210% a s aktuální trajektorií globálního růstu ArbiSmartu se předpokládá, že hodnota RBIS by mohla do konce roku 2021 vzrůst o téměř  3000%.

Jaký je nejbezpečnější způsob obchodování s krypto arbitráží? 

Bohužel, svět digitálních měn je proslaven jako divoký západ financí, a to z dobrého důvodu. Je zde minimální legislativa na ochranu investorů, protože globální regulátoři mají potíže držet krok s vývojem v krypto aréně. Anonymita systémů pro digitální měny z nich navíc dělá skvělý terč pro podvodníky, zatímco hackeři také rádi využijí mezery v technologii se smart kontrakty. Výsledkem je, že bezpečnost je hlavní prioritou pro jakéhokoli krypto investora a dodržování základních bezpečnostních opatření je naprostá nezbytnost.  To primárně znamená nutnost ujistit se, že budete obchodovat pouze pomocí plně licencované a regulované platformy. Například ArbiSmart má licenci FIU, což klientům poskytuje řadu důležitých zabezpečení. Ty zahrnují přísné protokoly na ochranu dat, přísné postupy AML/KYC proti praní špinavých peněz a ověření klienta, pravidelné externí audity,  pojištění klientského kapitálu, oddělení účtů klientů a společnosti, udržování dostatečného provozního kapitálu, jakož i bezpečné fungování platformy a další.

as03

Dalším chytrým krokem je prověřit si reputaci platformy na sociálních sítích nebo stránkách s recenzemi zákazníků, přečíst si články o společnosti v publikacích z oboru, abyste zjistili, jestli nabízí pozornou, informovanou podporu, poskytuje rychlé platby a splňuje garantovanou ROI. Pokud si například vyhledáte  online informace o ArbiSmart, na sociálních sítích naleznete pozitivní odezvu. Má skvělé recenze v globálních publikacích z oboru, jako jsou  Kryptomonitor, Bitcoinist a NewsBTC, jakož i na stránkách s recenzemi uživatelů jako je Trustpilot. Platforma je oblíbená u online investorů, kteří chválí několik různých druhů kanálů podpory, rychlé a jednoduché výběry a spolehlivé zisky.

Jak vidíte, krypto arbitráž nabízí nízkorizikovou strategii s vysokou návratností, která vám umožní investovat váš Bitcoin tak aby pracoval místo vás, a to s minimálním úsilím. Pokud se chcete dozvědět více o krypto arbitráži a arbitráži obecně, klikněte sem, nebo investujte již dnes, abyste získali co nejvíc z vašeho Bitcoinu, dokud je ještě šance.

PR článek: CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu. Neručíme za pravdivost v článku. Doporučujeme vlastní průzkum!

Originální článek Jak rozmnožovat váš Bitcoin pochází z webu CryptoSvet.cz.