Investovali jste do TON? Investoři Telegramu dostali zajímavou nabídku!

Namísto držení tokenů v kontroverzním blockchainu firmy dostali investoři Telegramu příležitost vyměnit tokeny za kapitál ve společnosti. SEC zastavila vydávání tokenů Telegramu, což společnost přinutilo odložit spuštění. Ale přesvědčivou dohodou, kterou nabídla stávajícím investorům, si nyní koupila čas na nápravu problému.

Chcete vědět, jak funguje Bitcoin? Podívejte se na video!

Investoři zvažují akcie nebo hotovost Po nesplnění avizovaného data zahájení 30. dubna 2020 se jednání Telegramu se svými investory neobvykle změnilo. Pokud by investoři brali svůj investovaný kapitál v Telegram Open Network (TON) jako půjčku pro firmu, dostali by celou svou investici zpět a navíc 10%. Půjčka by měla být údajně vyplacena v dubnu 2021. Vrácené investice by byly v akciích.

Gabriel Shapiro, právník zaměřený na krypto, řekl:

„Věřím, že to může být skvělý výsledek pro investory Telegram SAFT. Mysleli si, že kupují token, který by byl přímo integrován do aplikace Telegram a jehož hodnota by se pravděpodobně zvyšovala s efekty Telegramu.“

Ačkoli Telegram zahájil v roce 2018 úspěšný prodej žetonů ve výši 1,7 miliard USD, nikdy nebylo možné vlastnit tradiční kapitál v komunikačním gigantu.

Shapiro dodal:

„Nyní, pokud (investoři) vezmou novou dohodu, mohou být mezi prvními investory do vlastního kapitálu Telegramu, což je pravděpodobně mnohem lepší investice než tokeny.“

Pokud se investoři TON rozhodnou prodat své tokeny, mohou odejít se 72% své investice. Společnost a investoři se na tomto čísle shodli, když bylo vydávání tokenů poprvé odloženo v lednu 2020. Investoři si nyní mohou vybrat jednu ze dvou možností. Buď okamžitě prodat svůj podíl za 72% nebo jej půjčit na rok a získat 110% svého kapitálu ve formě akcií Telegramu.

Pro 110% návratnost však investoři také musí čekat jestli společnost příští rok získá nové investiční kolo. Teprve poté by měli příležitost prodat své podíly na jejím kapitálu. Ti, kteří jsou bullish ve vyhlídkách společnosti do budoucna, se dohodnou. Ostatní investoři odejdou se 72% svého kapitálu v hotovosti.

Měsíc předtím okresní soud v New Yorku zabouchl komunikačnímu gigantu dveře s cílem zastavit distribuci tokenů. Mnoho z těch, kteří investovali do projektu, žije ve Spojených státech.

Pokud si společnost nebude schopna o rok později porozumět s americkými úřady, budou investoři přinejmenším vlastnít kapitál páté největší aplikace pro zasílání zpráv. Společnost slíbila, že bude dále pracovat na přizpůsobení svého produktu regulacím, aby se vše povedlo bezproblémově spustit.

Mohlo by vás zajímat: Čína se před halvingem rozhodla podpořit Bitcoin

Originální článek Investovali jste do TON? Investoři Telegramu dostali zajímavou nabídku! pochází z webu CryptoSvet.cz .