Elon Musk diskutoval s fanoušky o důležitých vylepšeních Dogecoinu a jeho investicích

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk se podělil o to, co považuje za nejdůležitější vylepšení Dogecoinu. Rovněž upřesnil, že s Dogecoin Foundation nemá nic společného a potvrdil, že drží pouze tři kryptoměny.

Nenechte si ujít naše video: Jak obchodovat na Binance – návod

Elon Musk o vylepšení DOGE

Generální ředitel společností Tesla a Spacex Elon Musk v neděli diskutoval na Twitteru o kryptoměnách. Pokud jde o vylepšení Dogecoinu, byl dotázán, zda měl nějaké nedávné interakce s vývojářským týmem Doge. Ačkoli Musk uvedl, že s nimi v poslední době nekomunikoval, sdílel:

“Důležité je snížit poplatky, zkrátit dobu blokování a zvětšit velikost bloku.”

Přihlásil se spolutvůrce Dogecoinu Billy Markus a reagoval na zlepšovací tweet Elona Muska, ve kterém zdůraznil, že podle jeho názoru „stačí, aby Dogecoin byl rychlý, škálovatelný a levný na odeslání“ a dodal, že „nemusí jít o další blockchain, který hostí NFT, jiné tokeny nebo cokoli jiného.“ Musk odpověděl symbolem „sto procent“.

Kromě toho Musk reagoval na dalšího příznivce Doge, který se zeptal: „Myslíte si, že pokud Dogecoin splní cíle, které jste zde uvedli, mohl by pak být praktičtější a efektivnější než něco jako Lightning Network jako prostředek směny?“

Musk odpověděl: „Možná. Bitcoin byl koncipován v době relativně nízké šířky pásma a vysoké latence. Pokud se oba nadále podstatně zlepšují, dosáhneme bodu, kdy nebude potřeba žádná druhá vrstva. “

V srpnu se Musk shodl s Markem Cubanem, že „Doge gomunita je nejsilnější, když přijde na jeho využití jako prostředku směny.“

Musk také v neděli objasnil, že s Nadací Dogecoin nemá nic společného v reakci na komentář: „Jared Birchall zastupuje Elona Muska, ale jako všichni poradci nemá přímá hlasovací práva. To zaručuje, že nadace zůstane nezávislá a zároveň využívá odborných znalosti lidí, jako je Elon.“ CEO společnosti Spacex napsal:

“Ani Jared, ani já, ani nikdo, koho znám, nemá s touto nadací nic společného.”

Dogecoin Foundation byla obnovena v srpnu. Její webová stránka uvádí Jareda Birchalla jako jednoho ze čtyř poradců v představenstvu a popisuje jej jako „právního a finančního poradce“ Muska. Mezi další poradce patří Billy Markus a Vitalik Buterin.

Musk byl také dotázán, kolik Shiba Inu (SHIB) drží a jednoduše odpověděl: „Žádný.“

Kromě SHIB byl Musk tázán, zda má investice v několika dalších kryptoměnách, včetně FLOKI, tokenu pojmenovaného po jeho štěněti. Místo odpovědi na každou minci Musk potvrdil, že vlastní pouze Bitcoin, Ethereum a Dogecoin.

Mohlo by vás zajímat: Kde koupit Bitcoin a kryptoměny

Originální článek Elon Musk diskutoval s fanoušky o důležitých vylepšeních Dogecoinu a jeho investicích pochází z webu CryptoSvet.cz.