Coinbase kvůli regulátorům pozdrží zalistování Monera (XMR)

Schválení ze strany regulátorů se pro Coinbase ukázalo jako důležitý faktor. Jedna z největších směnáren kryptoměn se rozhodla pozdržet zalistování tokenu Monero (XMR), který je silně orientovaný na soukromí. Prozradil to CEO směnárny Brian Armstrong.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC

Monero se zatím zalistování na Coinbase nedočká. Směnárna se bojí regulátorů

Armstrong o rozhodnutí mluvil v rámci podcastu “What Bitcoin Did” , který vede analytik Peter McCormack. Oznámil, že hodlá na směnárně mít konzervativní přístup, díky kterému by se jí podařilo fungovat desetiletí. Není proto v jeho plánu jít proti rozhodnutí regulačních úřadů Spojených států Amerických.

Součástí jeho konzervativního přístupu je to, že pozdrží interakce s kryptoměnou Monero. Ačkoliv sám obdivuje to, jak kryptoměna dokáže udržet soukromí, není teď správný čas na to ji na směnárnu zalistovat.

Vše co potřebujete vědět o: Bitcoin peňaženky a krypto peňaženky

V podcastu řekl:

„Myslím si, že s dostatkem času a edukace budou lidé s kryptoměnou více komfortní. Tokeny orientující se na soukromí se časem stanou denním chlebem. Nebo v to alespoň doufám. Možná se dočkáme i více bezpečnostních řešení pro Bitcoin.“

Monero je největší token, který ještě nebyl na americkou směnárnu zalistován. Jeho požehnání v podobě extrémní ochrany soukromí se ukazuje také jako prokletí, protože na jeho zákaz a limitaci tlačí regulační úřady po celém světě.

Spolehlivé způsoby, jak koupit Bitcoin a kryptoměny

Originální článek Coinbase kvůli regulátorům pozdrží zalistování Monera (XMR) pochází z webu CryptoSvet.cz .