Chainalysis spouští volně přístupnou aplikaci pro reálné data trhu

Analytická společnost Chainalysis spustila novou webovou stránku, které říká Market Intel . Jejím cílem je sledovat kryptoměnové trhy. Může ji používat úplně kdokoliv. Od regulačního úředníka po nadšence, kterého zajímají reálná data z kryptoměnového trhu.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC

Chainalysis spouští stránku pro sledování trhu

Verze beta je nyní zdarma přístupná veřejnosti. Bude nabízet denní dávku dat v podobě metrik, objemů, nabídky a poptávky. Bude obsahovat i náhled do toho, jak zdravý celý trh je a jak funguje. Dokonce bude sledovat i jednotlivé regiony a entity, jako jsou například banky. V době psaní článku sleduje stránka Bitcoin, Ethereum, Tether, Bitcoin Cash a Litecoin.

Vše co potřebujete vědět o: Bitcoin peňaženky a krypto peňaženky

Market Intel má podávat data pro každého, kdo projeví zájem. Je odpovědí na neustálý pláč regulačních úřadů, že trh s kryptoměnami je nepřehledný a nefunkční. Hlavní ekonom Chainalysis Philip Gradwell se domnívá, že pomůže lidem lépe s trhem pracovat a poskytne opravdové a nezávisle ověřené data.

Prohlásil:

„Udělali jsme hodně práce, abychom se dostali z technických záležitostí blockchainu do jednoduchých reálných dat.“

Na projektu společnost pracovala přes rok. Vyvinula například algoritmus, který bude sledovat kolik kapitálu přiteče do směnárny či burzy. Zároveň bude také sledovat, kolik ho platformu opustí.

Spolehlivé způsoby, jak koupit Bitcoin a kryptoměny

Originální článek Chainalysis spouští volně přístupnou aplikaci pro reálné data trhu pochází z webu CryptoSvet.cz .