Binance začala posílat své debetní karty – Už jste si objednali svojí?

Po měsících čekání, plánování a testování začala Binance konečně svým zaregistrovaným zákazníkům posílat své kryptoměnové karty. Prozatím pouze v limitovaném počtu, nicméně brzy má být karta dostupná pro každého.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se na naše YouTube video o BTC

Binance posílá své karty fungující na kryptoměnách

25. července CEO Binance Changpeng Zhao na sociální síti téměř nezainteresovaně odpověděl na jeden komentář, který se ho ptal na přístupnost karet.

„Začaly se posílat v limitovaném počtu už včera.“

Objednejte si svojí Binance kartu

 

Spekuluje se, že první své karty dostanou nadšenci v Evropě. Tam má celý systém začít fungovat již v srpnu. Zřejmě to CZ myslel, když řekl „v limitovaném počtu.“ Nicméně v době psaní článku nebylo nic ze strany Zhaa ani ze strany Binance potvrzeno.

Vše co potřebujete vědět o: Bitcoin peňaženky a krypto peňaženky

Binance své plány na vlastní kartu zveřejnila v dubnu roku 2020. Produkt se oficiálně jmenuje Binance Card a je s vysokou pravděpodobností odpovědí na růst poptávky po kartách Crypto.com. Binance jako jedna z mála velkých poskytovatelů kryptoměnových karet nebyla zasažena kauzou kolem zkrachovalého Wirecardu.

Objednejte si svojí Binance kartu

 

Zhao měl možnost produkt jeho společnosti vyzkoušet již 10. července, kdy se mu s ním podařilo bez problému zaplatit. Projekt se tak žene kupředu velkou rychlostí, která je burze vlastní.

Oficiální spuštění na globální úrovni zatím oznámeno není. I tak budeme moci kartu užívat v rámci Evropy, kde bude fungovat na platebním systému VISA.

Spolehlivé způsoby, jak koupit Bitcoin a kryptoměny

Originální článek Binance začala posílat své debetní karty – Už jste si objednali svojí? pochází z webu CryptoSvet.cz .