Binance plánuje být největší blockchain cestovní agenturou na světě

Největší světová burza Binance plánuje spustit vlastní cestovní agenturu. Udělala k tomu už první krok a zakoupila online rezervační systém Travala.com. Binance již v minulosti zakoupila australský web TravelbyBit. Cílem akvizice má být vytvořit největší blockchain cestovní agenturu na světě.

Chcete vědět, jak funguje Bitcoin ? Podívejte se na video!

Binance koupila Travala.com a spojí ji s TravelbyBit

Podle středečního oficiálního vyjádření burzy jde o novou strategii průniku na další trhy a zajištění adopce blockchainu. Cílem této akvizice je vytvořit největší blockchain cestovní agenturu na světě.

Prozatím budou obě platformy pracovat samostatně. Nicméně v budoucnosti by se měly spojit do jednoho giganta pro rezervaci služeb spojených s turismem. Na jednom místě mají být k dispozici rezervace od 2 milionů hotelů a 600 leteckých společností.

TravelbyBit burzy koupila v říjnu roku 2018 za 2,5 milionu amerických dolarů.

CEO Binance Changpeng Zhao řekl, že cestování a kryptoměny jdou dobře dohromady. Nemusíte totiž ve své destinaci směňovat na lokální měnu, ale můžete snadno a rychle začít rovnou využívat kryptoměny.

Společnost za Travala.com s Binance spolupracuje dlouhodobě. V roce 2019 přesunula své systémy na Binance Chain a má dokonce i vlastní token AVA. Ten při ohlášení novinky vyskočil ve své ceně o 400 %.

Mohlo by vás zajímat: Nové obrázky naznačujú, že Walmart využíva Vechain Thor na sledovanie výrobkov

Originální článek Binance plánuje být největší blockchain cestovní agenturou na světě pochází z webu CryptoSvet.cz .