Billboard na Times Square volá po propuštění zakladatele Silk Road

Billboard na newyorském Times Square volá po osvobození zakladatele Silk Road. Ross Ulbricht byl zatčen v roce 2013. Ulbrichtovi se jeho nápad trochu vymkl z rukou, nicméně i přesto pravidelně skrze své přátele přispívá k řešení problémů, které kryptoměny mají. Za billboard zaplatilo hnutí Free Ross.

Chcete vědět, jak funguje Bitcoin ? Podívejte se na video!

Hnutí Free Ross zaplatilo billboard vyzývající k osvobození zakladatele Silk Road

Za masivní kampaň zaplatil tajemný sponzor, jak oznámil Twitter hnutí ClemencyForRoss. Ross Ulbricht bude mít svůj obličej na jednom z nejikoničtějších místech USA několik měsíců.

Po svém zatčení v roce 2013 byl Ulbricht obviněn ze sedmi prohřešků. Mezi ně patří pašování drog, praní špinavých peněz, hackování, nezákonné podnikání a podpora a zprostředkování prodeje drog. Byl odsouzen na dvě doživotí bez možnosti odkladu.

Ulbrich a jeho snaha o napravení pověsti kryptoměn

Jedním z důvodů, proč se mohlo internetové tržiště tak rozrůst, je rozšíření kryptoměn. Ulbricht se od svého uvěznění dal na cestu snahy očistit jméno Bitcoinu.

Pravidelně skrze své přátele publikuje články, ve kterých se věnuje problémům decentralizovaných tržišť na i mimo temné zákoutí internetu. Jeho cílem je zamezit šíření dětské pornografie.

Mohlo by vás zajímat: Nové obrázky naznačujú, že Walmart využíva Vechain Thor na sledovanie výrobkov

Originální článek Billboard na Times Square volá po propuštění zakladatele Silk Road pochází z webu CryptoSvet.cz .