Barginex: Nová platforma pro margin trading

Barginex je nová zajímavá platforma pro margin trading. Byla založená v roce 2018 a od té doby představila širokou řadu nových služeb. Díky tomu si přilákala mnoho zákazníků. Směnárna nabízí nepřetržitý vklad i výběr kryptoměn. Chrání uživatele před negativním zůstatkem a nabízí službu copy-tradingu. K tomu je samozřejmě dostatečně zabezpečená proti útokům.

Jaký systém zabezpečení platforma používá?

Systém Hydro Raindrop 2FA s integrací Civic Key. Platforma je také zabezpečená díky nutnosti prokázat svoji totožnost. Uživatelé si mohou jako další vrstvu ochrany zvolit F2A s pomocí služby Google.

Co se týká obchodních pozic, tak Barginex si zakládá na tom, aby byly příkazy provedeny bez meškání. Služba instantních obchodních pozic zajistí, aby se obchod udál okamžitě po zadání příkazu. A to bez důrazu na jeho velikost.

Jaké pozice Barginex nabízí?

Uživatelé mohou otevřít pozice v akciích, kryptoměnách, forexu a na trhu s indexy. Všechno může uživatel dělat po vkladu BTC. Mějte na paměti, že platforma přijímá pouze Bitcoin .

Platforma se vždy soustředila na svou komunitu. Díky tomu nachází stále nové cesty k tomu, aby nabídla co nejlepší službu pro zákazníka. V nedávné době změnila své uživatelské rozhraní tak, aby byl zážitek z užívání platformy co nejlepší.

Své kryptoměny můžete na směnárnu vložit či je vybrat kdykoliv. 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Systém nabízí uživatelům vybrat si své prostředky bez jakéhokoliv centralizovaného potvrzení. Vše funguje na bázi blockchainu.

Copy Trade

S platformou můžou pokročilí uživatelé využívat také copy-tradingu. Díky tomu lze obchodovat stejně, jako ti nejlepší z traderů. Rozhraní je velmi intuitivní. Jednoduše si vyberete tradera, se kterým propojíte své obchody a začnete je zrcadlit.

Changelly

Barginex spolupracuje s Changelly. Kooperace umožní konvertovat v reálném čase všechny kryptoměny navzájem mezi sebou. Možný je také nákup kreditní kartou, který funguje nepřetržitě.

Celkově se směnárna připravuje na nové aktualizace. Zaměřuje se na uživatelskou přívětivost a přidává pravidelně nové páry. Díky tomu roste v uživatelské základně a nabízí efektivní obchodování.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o placený článek. CryptoSvet za kvality služby nenese odpovědnost.

Originální článek Barginex: Nová platforma pro margin trading pochází z webu CryptoSvet.cz .