2 shitcoiny, které se svezou na dalším býčím cyklu

Možná se ptáte, co jsou vlastně shitcoiny. Shitcoiny jsou kryptoměny, které pro vás nejsou příliš užitečné, ale na trhu udělaly dojem. Shitcoiny byly vždy hlavními prvky krypto komunity, protože mohou poskytovat výnosy až 50–500 % nebo dokonce více. S rokem 2023 musí investoři připravit svá portfolia na býčí trh. Klíčem je rozpoznat shitcoiny, které mají potenciál, a investovat do nich včas, dokud jsou ještě relativně levné.

Budeme diskutovat o 2 mincích, které zapůsobily na trh. Kolem těchto shitcoinů se rozpoutalo šílenství, protože nabízejí nové případy použití a dokonce poskytují investorům odměny. Pokud uvažujete o investici do shitcoinů, měli byste zvážit, zda jsou vaše cíle v souladu s tím, co vám mohou nabídnout. Pokud ano, investice do nich pro vás může být dobrý nápad.

2 shitcoiny, které se svezou na dalším býčím cyklu

V poslední době některé shitcoiny, jako LHINU a Fight Out, vykazují výjimečné ziskové rysy a očekává se, že v roce 2023 začnou růst.

Naštěstí jsou tyto mince stále ještě v předprodeji, což vytváří ideální čas na nákup. Velký potenciál těchto kryptoměnových projektů si získal obrovský zájem investorů. Čtěte dále a zjistíte, čím jsou tyto shitcoiny cenné a jedinečné mezi ostatními.

Love Hate Inu (LHINU)

Nativní token kryptoměnového projektu Love Hate Inu – LHINU – je jedním z nejlepších shitcoinů současnosti a přitahuje velkou pozornost investorů. LHINU je utility staking coin. Stakováním této mince získáte velkou výhodu, právo hlasovat o nejdůležitějších otázkách a dostávat za to odměny.

Love Hate Inu využívá technologii blockchain k vývoji transparentního a bezpečného způsobu, jak odevzdat svůj hlas. Tokeny LHINU jsou nyní v předprodeji za cenu 0,000095 USD za kus. Cena se však během dalších etap bude zvyšovat. Na konci všech fází bude cena 0,000145 USD, což značí zajímavé papírové zisky pro časné investory.

2 2

Během předprodeje bude prodáno 90 % tokenů. Děje se tak proto, aby token zůstal v rukou komunity. Zbytek tokenů bude utracen jako odměny pro uživatele a na financování likvidity. Love Hate Inu je silným soupeřem v sektoru Web3 díky svému systému hlasování a inovativnímu mechanismu Vote-to-Earn. Jako jeden z nejlepších shitcoinů, by mohl LHINU jít ve stopách Dogecoinu nebo SHiba Inu.

Předprodeje jsou velmi užitečné, protože cena tokenů je během této akce velmi nízká. Toho mohou využít první investoři. Když je coin zalistován na burzách, cena se zvýší, jak jsme viděli u mnoha jiných coinů, které byly uvedeny. Nutno dodat, že předprodej Love hate Inu je velmi úspěšný, protože projekt již získal téměř 2 miliony dolarů.

KOUPIT LOVE HATE INU

Fight Out (FGHT)

Fight Out je velmi zajímavý kryptoměnový projekt typu move-to-earn, jehož předprodej nativního tokenu FGHT bude za několik dní končit, takže byste si měli pospíšit. Centrem ekosystému je přehledná aplikace, která sleduje, jak moc se každý uživatel pohybuje, může to být cvičení, procházka nebo jízda na kole.

Za svou aktivitu jsou uživatelé odměňováni v off-chain měně REPS. Tyto tokeny lze použít na nákupy zboží, k platbě předplatného nebo konzultace s osobním trenérem a v neposlední řadě za ně můžete nakupovat NFT, abyste vylepšili svého avatara. Tohoto avatara si uživatelé vytvoří při registraci do platformy a odráží jejich postup.

1 8

Avatar bude reprezentovat uživatele v připravovaném metaverzu, kde lze získat odměny za plnění výzev, účastí v soubojích a ligách. K dalším ambiciózním plánům Fight Out patří otevření fitness center ve velkých městech po celém světě s nejživější komunitou.

Srdcem ekosystému je nativní token FGHT, který slouží k nákupu REPS, platbě za přetplatné aplikace a je to hlavní měna v metaverzu. Token FGHT je aktuálně k dispozici v předprodeji, který končí již 31. března. V současné době je cena tokenů 0,0333 USD a za stejnou cenu bude token 5. dubna zalistován na burzách.

Stojí za zmínku, že předprodejní investoři mají nárok až na 67% bonus v závislosti na investované částce a zvoleném rozhodném období.

ZÚČASTNIT SE PŘEDPRODEJE

Velkým důvodem popularity shitcoinů jako DOGE a SHIB byla podpora komunity. Komunity těchto kryptoměn dávají každému vědět, jak skvělé tyto mince jsou. To přilákalo mnoho investorů. Oba výše zmíněné projekty si během krátké doby vytvořili širokou základnu podporovatelů, což dokazuje počet followerů na twiteru a ostatních sociálních sítích.

Fight Out se může pochlubit 102 600 followery na Twitteru a Love Hate Inu nijak nezaostává. Tento kryptoměnový projekt sleduje již 32 000 lidí, což na dva týdny existence není vůbec špatné.

Originální článek 2 shitcoiny, které se svezou na dalším býčím cyklu pochází z webu CryptoSvet.cz.